anaconda - en to nl translation catalogue (1406 entries)

en: 	Desktop shell (GNOME)
    	Administration Tools
    	Server Configuration Tools
    	Web Server
    	Windows File Server (SMB)
nl: 	Bureaublad schil (GNOME)
    	Hulpmiddelen voor beheer
    	Hulpmiddelen voor serverconfiguratie
    	Web-server
    	Windows fileserver (SMB)

en: 	Desktop shell (GNOME)
    	Office suite (OpenOffice.org)
    	Web browser 
    	Email (Evolution)
    	Instant messaging
    	Sound and video applications
    	Games
nl: 	Bureaublad schil (GNOME)
    	Kantoorpakket (OpenOffice.org)
    	Web browser (Mozilla) 
    	Email (Evolution)
    	Instant messaging
    	Geluid en video applicaties
    	Spelletjes

en: 	Desktop shell (GNOME)
    	Office suite (OpenOffice.org)
    	Web browser 
    	Email (Evolution)
    	Instant messaging
    	Sound and video applications
    	Games
    	Software Development Tools
    	Administration Tools
nl: 	Bureaublad schil (GNOME)
    	Kantoorpakket (OpenOffice.org)
    	Web browser (Mozilla) 
    	Email (Evolution)
    	Instant messaging
    	Geluid en video applicaties
    	Spelletjes
    	Hulpmiddelen voor software-ontwikkeling
    	Hulpmiddelen voor beheer

en: 
    
    After installation, additional software can be added or removed using the 'system-config-packages' tool.
    
    If you are familiar with %s, you may have specific packages you would like to install or avoid installing. Check the box below to customize your installation.
nl: 
    
    Na de installatie kunt u aanvullende software toevoegen of verwijderen met het programma 'system-config-packages'.
    
    Als u bekend bent met %s, zijn er mogelijk specifieke pakketten die u wel, of juist niet wilt installeren. Gebruik de aanvink-optie hieronder om uw installatie aan te passen.

en: 
    
    Press 'OK' to reboot your system.
nl: 
    
    Geef 'OK' om uw systeem te herstarten.

en: 
    
    The following packages were automatically
    selected to be installed:
    %s
nl: 
    
    De volgende pakketten werden automatisch
    geselecteerd voor installatie:
    %s

en: 
    
    The following packages were available in this version but NOT installed:
nl: 
    
    De volgende pakketten waren wel beschikbaar in deze versie maar werden NIET geïnstalleerd:

en: 
    
    The following packages were available in this version but NOT upgraded:
nl: 
    
    De volgende pakketten waren wel beschikbaar in deze versie maar werden NIET vernieuwd:

en: 
    
    The installer has detected %s MB of RAM.
nl: 
    
    Het installatieprogramma heeft %s MB RAM-geheugen gedetecteerd.

en: 
    
    WARNING! ALL DATA ON THE TARGET DRIVES WILL BE DESTROYED.
nl: 
    
    WAARSCHUWING! ALLE DATA OP DE DOELSTATIONS WORDT VERNIETIGD.

en: 
    
    WARNING!!! VNC server running with NO PASSWORD!
    You can use the vncpassword=<password> boot option
    if you would like to secure the server.
nl: 
    
    WAARSCHUWING!!! VNC-server functioneert ZONDER WACHTWOORD!
    U kunt de boot-optie vncpasswd=<wachtwoord> gebruiken
    als u de server wilt beveiligen.

en: 
    
    You can choose a different automatic partitioning option, or click 'Back' to select manual partitioning.
    
    Press 'OK' to continue.
nl: 
    
    U kunt een andere automatische partitioneringsoptie kiezen, of op 'Terug' klikken om handmatige partitionering te kiezen.
    
    Geef 'OK' om door te gaan.

en:         Time
nl:         Tijd

en:     F1-Help     F2-New      F3-Edit   F4-Delete    F5-Reset    F12-OK
nl:     F1-Hulp    F2-Nieuw    F3-Bewerken    F4-Verwijderen    F5-Resetten    F12-OK

en:     Packages
nl:     Pakketten

en:    <Space>,<+>,<-> selection   |   <F1> help   |   <F2> package description
nl:    <Spatie>,<+>,<-> selectie   |   <F1> hulp   |   <F2> pakket-beschrijving

en:   <Tab>/<Alt-Tab> between elements   |  <Space> selects   |  <F12> next screen
nl:   <Tab>/<Alt-Tab> tussen items  |  <Spatie> selecteren  |  <F12> volgend scherm

en:   <Tab>/<Alt-Tab> between elements  | <Space> selects | <F12> next screen
nl:   <Tab>/<Alt-Tab> tussen items | <Spatie> selecteert | <F12> volgend scherm

en:  <F1> for help | <Tab> between elements | <Space> selects | <F12> next screen
nl:  <F1> hulp | <Tab> tussen items | <Spatie> selecteren | <F12> volgend scherm

en:  <Space> selects button | <F2> select default boot entry | <F12> next screen>
nl:  <Spatie> selecteert knop | <F2> opstart-standaard kiezen| <F12> volgend scherm>

en:  Name   :
nl:  Naam   :

en:  Size   :
nl:  Grootte   :

en:  Summary:
nl:  Samenvatting:

en: %.1f KBytes
nl: %.1f KByte

en: %s %s installation
nl: %s %s installatie

en: %s %s installation on host %s
nl: %s %s installatie op %s

en: %s Installer
nl: %s Installatie

en: %s Installer on %s
nl: %s Installatie op %s

en: %s directory:
nl: %s map:

en: %s is a wireless network adapter.  Please provide the ESSID and encryption key needed to access your wireless network.  If no key is needed, leave this field blank and the install will continue.
nl: %s is een draadloze netwerk adapter. Voer de ESSID en de encryptie sleutel in die nodig zijn om uw draadloos netwerk te benaderen.  Als er geen sleutel nodig is kunt u dit veld leeg laten. De installatie zal dan verder gaan.

en: %s is not a valid hostname.
nl: %s is geen geldige computernaam.

en: %s not found
nl: %s niet gevonden

en: (Max size is %s MB)
nl: (Max grootte is %s MB)

en: (ex. "host.domain.com")
nl: (bijv. "host.domein.com")

en: /dev/%s currently has a %s partition layout.  To use this disk for the installation of %s, it must be re-initialized, causing the loss of ALL DATA on this drive.
    
    Would you like to format this drive?
nl: De partitietabel op device /dev/%s is van een type %s.  Om deze schijf te gebruiken voor de installatie van %s, moet deze opnieuw geïnitialiseerd worden. Hierdoor zullen ALLE GEGEVENS op dit station verloren gaan.
    
    Wilt u dit station initialiseren?

en: /dev/%s has a partition type of 0x82 (Linux swap) but does not appear to be formatted as a Linux swap partition.
    
    Would you like to format this partition as a swap partition?
nl: /dev/%s is van partitietype 0x82 (Linux wisselgeheugen) maar lijkt nog niet geformatteerd te zijn als een Linux wisselgeheugen-partitie.
    
    Wilt u deze partitie formatteren als een wisselgeheugen-partitie?

en: /dev/ttyS0 (COM1 under DOS)
nl: /dev/ttyS0 (COM1 onder DOS)

en: /dev/ttyS1 (COM2 under DOS)
nl: /dev/ttyS1 (COM2 onder DOS)

en: /dev/ttyS2 (COM3 under DOS)
nl: /dev/ttyS2 (COM3 onder DOS)

en: /dev/ttyS3 (COM4 under DOS)
nl: /dev/ttyS3 (COM4 onder DOS)

en: 256 Colors (8 Bit)
nl: 256 Kleuren (8 Bit)

en: <Enter> to exit
nl: <Enter> om te beëindigen

en: <Enter> to reboot
nl: <Enter> voor herstarten

en: <Not Applicable>
nl: <Niet Van Toepassing>

en: <Space>,<+>,<-> selection   |   <F2> Group Details   |   <F12> next screen
nl: <Spatie>,<+>,<-> selectie   |   <F2> Groep Details   |   <F12> volgend scherm

en: A RAID device of type %s requires at least %s members.
nl: Een RAID-opstelling van type %s heeft tenminste %s onderdelen.

en: A boot loader password prevents users from changing options passed to the kernel.  For greater system security, it is recommended that you set a password.
nl: Een bootloader-wachtwoord weerhoudt gebruikers ervan opties aan de kernel mee te geven.  Voor een betere systeembeveiliging wordt het aangeraden een wachtwoord in te stellen.

en: A boot loader password prevents users from passing arbitrary options to the kernel.  For highest security, we recommend setting a password, but this is not necessary for more casual users.
nl: Een bootloader-wachtwoord weerhoudt gewone gebruikers ervan om willekeurige opties aan de kernel mee te geven.  Voor de beste beveiliging raden we dan ook aan om een wachtwoord in te stellen. Voor normaal gebruik is dit echter niet noodzakelijk.

en: A complete log of the installation can be found in the file '%s' after rebooting your system.
    
    A kickstart file containing the installation options selected can be found in the file '%s' after rebooting the system.
nl: Na het herstarten van uw systeem vindt u een compleet logboek van de installatie in het bestand '%s'.
    
    Een kickstart-bestand met de gekozen installatieopties vindt u vervolgens in het bestand '%s'.

en: A complete log of the upgrade can be found in the file '%s' after rebooting your system.
nl: Nadat uw systeem opnieuw is opgestart vindt u een compleet logboek van de upgrade in het bestand '%s'.

en: A complete log of your installation will be in %s after rebooting your system. You may want to keep this file for later reference.
nl: Na het herstarten van uw systeem vindt u een compleet logboek van uw installatie in %s. Het is raadzaam dit bestand te bewaren voor referentiedoeleinden.

en: A complete log of your upgrade will be in %s after rebooting your system. You may want to keep this file for later reference.
nl: Na het herstarten van uw systeem vindt u een compleet logboek van uw upgrade in %s. Het is handig dit bestand te bewaren voor referentiedoeleinden.

en: A few systems will need to pass special options to the kernel at boot time for the system to function properly. If you need to pass boot options to the kernel, enter them now. If you don't need any or aren't sure, leave this blank.
nl: Een aantal systemen moeten bij het opstarten speciale opties aan de kernel meegeven om juist te kunnen functioneren. Als u opstart-opties aan de kernel moet meegeven, voer deze dan nu in. Als u geen opties nodig heeft of u bent er niet zeker van, laat dit dan open.

en: A firewall can help prevent unauthorized access to your computer from the outside world.  Would you like to enable a firewall?
nl: Een firewall kan beschermen tegen ongeautoriseerde toegang tot uw computer door de buitenwereld.  Wilt u een firewall aanzetten?

en: A package group can have both Base and Optional package members.  Base packages are always selected as long as the package group is selected.
    
    Select the optional packages to be installed:
nl: Een pakketgroep kan zowel basispakketten als facultatieve pakketten bevatten. Basispakketten worden automatisch geselecteerd als de pakketgroep is geselecteerd.
    
    Kies de facultatieve pakketten die u wilt installeren:

en: A password will prevent unauthorized listeners connecting and monitoring your installation progress.  Please enter a password to be used for the installation
nl: Een wachtwoord voorkomt dat ongeautoriseerde luisteraars een connectie maken en meekijken met uw installatie. Voer een wachtwoord in om gebruikt te worden voor de installatie

en: A screenshot named '%s' has been saved.
nl: Een schermafdruk genaamd '%s' is opgeslagen.

en: A software RAID device cannot be created because all of the available RAID minor device numbers have been used.
nl: Een softwarematige RAID-opstelling kon niet worden gemaakt omdat alle beschikbare RAID minor device nummers opgebruikt zijn.

en: A value is required for the field "%s".
nl: Voor het veld "%s" is een waarde vereist.

en: About to Install
nl: Beginnen met Installatie

en: About to Upgrade
nl: Beginnen met upgrade

en: Absolute Symlinks
nl: Absolute symbolische links

en: Account name:
nl: Accountnaam:

en: Activate on boot
nl: Bij opstarten activeren

en: Active
nl: Actief

en: Active on Boot
nl: Actief bij opstarten

en: Add
nl: Toevoegen

en: Add Device
nl: Apparaat toevoegen

en: Add FCP device
nl: FCP apparaat toevoegen

en: Add Partition
nl: Partitie toevoegen

en: Add Swap
nl: Wisselgeheugen toevoegen

en: Add User
nl: Gebruiker toevoegen

en: Add anyway
nl: Toch toevoegen

en: Adding this partition would not leave enough disk space for already allocated logical volumes in %s.
nl: Het toevoegen van deze partitie zou te weinig schijfruimte vrijlaten voor de reeds gealloceerde logische volumes in %s.

en: Additional Language Support
nl: Extra taalondersteuning

en: Additional Size Options
nl: Extra grootte-opties

en: Admin Server:
nl: Admin-server:

en: Advanced Boot Loader Configuration
nl: Geavanceerde bootloader-configuratie

en: Alaska Time
nl: Alaska Tijd

en: Alaska Time - Alaska panhandle
nl: Alaska Tijd - Alaska panhandle

en: Alaska Time - Alaska panhandle neck
nl: Alaska Tijd - Alaska panhandle neck

en: Alaska Time - west Alaska
nl: Alaska Tijd - west Alaska

en: Aleutian Islands
nl: Aleutian Eilanden

en: All Packages
nl: Alle pakketten

en: All disks will be reformatted and any data will be lost. Proceed?
nl: Alle vaste schijven zullen heringedeeld worden en alle bestaande informatie zal verloren gaan. Wilt U doorgaan?

en: Allow incoming:
nl: Binnenkomend toestaan:

en: Allowable Drives:
nl: Toegestane stations:

en: Allowable _Drives:
nl: Toegestane _stations:

en: Amundsen-Scott Station, South Pole
nl: Amundsen-Scott Station, Zuidpool

en: An error has occurred - no valid devices were found on which to create new file systems. Please check your hardware for the cause of this problem.
nl: Er is een fout opgetreden; Er zijn geen geldige devices gevonden waar nieuwe bestandssystemen op konden worden gemaakt. Controleer uw hardware om de oorzaak van dit probleem te vinden.

en: An error has occurred - no valid devices were found on which to create new filesystems. Please check your hardware for the cause of this problem or use dasdfmt.
    
    Back to the fdasd screen?
nl: Er is een fout opgetreden - geen geldige devices gevonden waar nieuwe bestandssystemen op kunnen worden gemaakt. Controleer uw hardware om de oorzaak van dit probleem op te sporen of gebruik dasdfmt.
    
    Terug naar het fdasd-scherm?

en: An error has occurred selecting the video card %s. Please report this error to bugzilla.redhat.com.
nl: Er is een fout opgetreden bij het selecteren van de videokaart %s. Rapporteer deze fout bij bugzilla.redhat.com.

en: An error occured reading the install from the ISO images. Please check your ISO images and try again.
nl: Er is een fout opgetreden bij het lezen van de ISO-images. Controleer uw ISO-images en probeer opnieuw.

en: An error occurred converting the value entered for "%s":
    %s
nl: Er is een fout opgetreden bij het omzetten van de ingevoerde waarde voor "%s":
    %s

en: An error occurred copying the screenshots over.
nl: Er is een fout opgetreden bij het kopieren van de schermafdrukken.

en: An error occurred migrating %s to ext3.  It is possible to continue without migrating this file system if desired.
    
    Would you like to continue without migrating %s?
nl: Er trad een fout op bij het omzetten van %s naar ext3.  Als u wilt kunt u doorgaan zonder dit bestandssysteem om te zetten.
    
    Wilt u doorgaan zonder %s om te zetten?

en: An error occurred searching for bad blocks on %s.  This problem is serious, and the install cannot continue.
    
    Press <Enter> to reboot your system.
nl: Er is een fout opgetreden bij het zoeken naar schijffouten op %s.  Dit is een ernstig probleem en de installatie moet worden afgebroken.
    
    Geef <Enter> om uw systeem te herstarten.

en: An error occurred transferring the install image to your hard drive. You are probably out of disk space.
nl: Tijdens het overzetten van het installatiebestand naar uw harde schijf is een fout opgetreden. Waarschijnlijk is uw harde schijf vol.

en: An error occurred trying to format %s.  This problem is serious, and the install cannot continue.
    
    Press <Enter> to reboot your system.
nl: Er is een fout opgetreden bij het formatteren van %s.  Dit is een ernstig probleem en de installatie zal worden afgebroken.
    
    Geef <Enter> om uw systeem te herstarten.

en: An error occurred trying to initialize swap on device %s.  This problem is serious, and the install cannot continue.
    
    Press <Enter> to reboot your system.
nl: Er is een fout opgetreden bij het initialiseren van het wisselgeheugen op device %s. Dit is een ernstig probleem en de installatie kan niet worden voortgezet.
    
    Geef <Enter> om uw systeem te herstarten.

en: An error occurred trying to migrate %s.  This problem is serious, and the install cannot continue.
    
    Press <Enter> to reboot your system.
nl: Er is een fout opgetreden bij het migreren van %s.  Dit is een ernstig probleem en de installatie zal worden afgebroken.
    
    Geef <Enter> om uw systeem te herstarten.

en: An error occurred trying to mount some or all of your system. Some of it may be mounted under %s.
    
    Press <return> to get a shell. The system will reboot automatically when you exit from the shell.
nl: Een fout is opgetreden tijdens het aankoppelen van (een deel van) uw systeem. Een deel is mogelijk aangekoppeld onder %s.
    
    Geef <Enter> om een shellprompt te krijgen. Het systeem zal automatisch herstarten als u de shell verlaat.

en: An error occurred unmounting the CD.  Please make sure you're not accessing %s from the shell on tty2 and then click OK to retry.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het afkoppelen van de CD. Controleer of u niet toevallig %s bekijkt vanaf de shell op tty2 en klik dan op OK om opnieuw te proberen.

en: An error occurred when attempting to load an installer interface component.
    
    className = %s
nl: Bij het laden van een component van de installatie-omgeving is een fout opgetreden.
    
    className = %s

en: An error occurred when finding the packages to upgrade.
nl: Er is een fout opgetreden bij het zoeken naar pakketten die moeten worden vernieuwd.

en: An error occurred when trying to create %s.  Some element of this path is not a directory. This is a fatal error and the install cannot continue.
    
    Press <Enter> to reboot your system.
nl: Er is een fout opgetreden bij het maken van %s.  Een onderdeel van dit pad is geen map. Dit is een ernstige fout en de installatie zal worden afgebroken.
    
    Geef <Enter> om uw systeem te herstarten.

en: An error occurred when trying to create %s: %s.  This is a fatal error and the install cannot continue.
    
    Press <Enter> to reboot your system.
nl: Er is een fout opgetreden bij het maken van %s: %s.  Dit is een ernstige fout en de installatie zal worden afgebroken.
    
    Geef <Enter> om uw systeem te herstarten.

en: An error occurred while attempting to verify the boot disk.  Please make sure that you have a good floppy in the first floppy drive.
nl: Bij het verifiëren van de opstartdiskette is een fout opgetreden. Zorg dat er een goede diskette in de eerste floppydrive zit.

en: An error occurred while making the boot disk. Please make sure that there is a floppy in the first floppy drive.
nl: Bij het maken van de opstartdiskette is een fout opgetreden. Zorg dat er een diskette in de eerste floppydrive zit.

en: An error occurred while running %s on drive %s.
nl: Er is een fout opgetreden bij het uitvoeren van %s op schijf %s.

en: An error occurred while saving the screenshot.  If this occurred during package installation, you may need to try several times for it to succeed.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het opslaan van de schermafdruk. Als dit gebeurde tijdens pakket-installatie, zou u het nog eens kunnen proberen.

en: An unhandled exception has occurred.  This is most likely a bug.  Please copy the full text of this exception and file a detailed bug report against anaconda at http://bugzilla.redhat.com/bugzilla/
nl: Er is iets uitzonderlijks gebeurd.  Het is waarschijnlijk een fout.  Wij verzoeken u om de volledige tekst van deze 'exception' te kopiëren en een gedetailleerd foutrapport voor het pakket anaconda te maken op http://bugzilla.redhat.com/bugzilla/

en: An unhandled exception has occurred.  This is most likely a bug.  Please copy the full text of this exception or save the crash dump to a floppy then file a detailed bug report against anaconda at http://bugzilla.redhat.com/bugzilla/
nl: Er is iets uitzonderlijks gebeurd.  Het is waarschijnlijk een fout.  Wij verzoeken u om de volledige tekst van deze 'exception' te kopiëren of de 'crash-dump' op diskette te schrijven en een gedetailleerd foutrapport voor het pakket anaconda te maken op http://bugzilla.redhat.com/bugzilla/

en: Arabic
nl: Arabisch

en: Are you sure you want to Delete the logical volume "%s"?
nl: Weet u zeker dat u logisch volume "%s" wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to reset the partition table to its original state?
nl: Weet u zeker dat u de partitietabel wilt herstellen naar de oorspronkelijke toestand?

en: Arrange the drives to be in the same order as used by the BIOS. Changing the drive order may be useful if you have multiple SCSI adapters or both SCSI and IDE adapters and want to boot from the SCSI device.
    
    Changing the drive order will change where the installation program locates the Master Boot Record (MBR).
nl: Arrangeer de stations zo dat ze in dezelfde volgorde staan als in het BIOS. De stationsvolgorde aanpassen kan nuttig zijn als u meerdere SCSI-adapters heeft of als u zowel SCSI als IDE-adapters heeft en u van het SCSI-apparaat wilt opstarten.
    
    Het veranderen van de stationsvolgorde zal invloed hebben op waar het installatieprogramma het Master Boot Record (MBR) vindt.

en: As you don't have much memory in this machine, we need to turn on swap space immediately. To do this we'll have to write your new partition table to the disk immediately. Is that OK?
nl: Omdat deze machine weinig geheugen heeft, moeten we het wisselgeheugen meteen aanzetten. Om dit te kunnen doen, moeten we nu meteen uw partitietabel naar de schijf schrijven. Is dat OK?

en: At least one unused physical volume partition is needed to create an LVM Volume Group.
    
    Create a partition or RAID array of type "physical volume (LVM)" and then select the "LVM" option again.
nl: Er is tenminste één ongebruikte fysiek volume-partitie nodig om een LVM-Volumegroep te maken.
    
    Maak een partitie of RAID-opstelling van type "fysiek volume (LVM)" en selecteer daarna opnieuw de "LVM"-optie.

en: At least two software RAID partitions are needed.
nl: Er zijn tenminste twee softwarematige RAID-partities benodigd.

en: At least two unused software RAID partitions are needed to create a RAID device.
    
    First create at least two partitions of type "software RAID", and then select the "RAID" option again.
nl: Er zijn tenminste twee ongebruikte softwarematige RAID-partities nodig om een RAID-opstelling te maken.
    
    Maak eerst tenminste twee partities aan van type "softwarematig RAID" en kies dan opnieuw de optie: "RAID".

en: Atlantic Time - E Labrador
nl: Atlantische Tijd - E Labrador

en: Atlantic Time - Nova Scotia (most places), NB, W Labrador, E Quebec & PEI
nl: Atlantische Tijd - Nova Scotia (meeste plaatsen), NB, W Labrador, E Quebec & PEI

en: Atlantic Time - Nova Scotia - places that did not observe DST 1966-1971
nl: Atlantische Tijd - Nova Scotia - plaatsen die DST 1966-1971 niet in acht namen

en: Atlantic islands
nl: Atlantische Eilanden

en: Attempting to connect to vnc client on host %s...
nl: Bezig een verbinding te maken met de vnc-cliënt op %s...

en: Attempting to start %s
nl: Trachten om %s op te starten

en: Authentication Configuration
nl: Aanmeldingscontrole configureren

en: Automatic Partitioning
nl: Automatisch partitioneren

en: Automatic Partitioning Errors
nl: Fouten bij automatisch partitioneren

en: Automatic Partitioning sets partitions based on the selected installation type. You also can customize the partitions once they have been created.
    
    The manual disk partitioning tool, Disk Druid, allows you to create partitions in an interactive environment. You can set the file system types, mount points, partition sizes, and more.
nl: Bij 'automatisch partitioneren' wordt een partitieverdeling gemaakt die gebaseerd is op het gekozen installatietype. Nadat de partities zijn aangemaakt kunt u ze zonodig nog handmatig aanpassen.
    
    Bij 'handmatig partitioneren' biedt het programma 'Disk Druid' de mogelijkheid om op interactieve wijze partities aan te maken. U kunt zelf bestandssysteem-types, koppelpunten en partitiegroottes instellen.

en: Autopartition
nl: Automatisch partitioneren

en: Azores
nl: Azoren

en: Back
nl: Terug

en: Bad User Name
nl: Ongeldige gebruikersnaam

en: Bad argument to HD kickstart method command %s: %s
nl: Foutief argument voor harde schijf kickstart methode commando %s: %s

en: Bad argument to NFS kickstart method command %s: %s
nl: Foutief argument voor het NFS kickstart methode commando %s: %s

en: Bad argument to Url kickstart method command %s: %s
nl: Foutief argument voor het URL kickstart methode commando %s: %s

en: Bad argument to device kickstart method command %s: %s
nl: Foutief argument voor schijf kickstart methode commando %s: %s

en: Bad argument to kickstart network command %s: %s
nl: Foutief argument voor het kickstart netwerk commando %s: %s

en: Bad argument to shutdown kickstart method command %s: %s
nl: Foutief argument voor 'uitschakelen' kickstart methode commando %s: %s

en: Bad blocks have been detected on device /dev/%s. We do not recommend you use this device.
    
    Press <Enter> to reboot your system
nl: Er zijn schijffouten gevonden op device /dev/%s. We raden u af om deze device te gebruiken.
    
    Geef <Enter> om uw systeem te herstarten

en: Bad bootproto %s specified in network command
nl: Foutief opstartprotocol %s opgegeven in netwerkopdracht

en: Base Packages
nl: Basispakketten

en: Before automatic partitioning can be set up by the installation program, you must choose how to use the space on your hard drives.
nl: Voordat het installatieprogramma kan beginnen met het automatisch partitioneren, dient u aan te geven hoe de ruimte op de harde schijven moet worden gebruikt.

en: Bengali
nl: Bengaals

en: Bengali(India)
nl: Bengaals(India)

en: Boot Diskette
nl: Opstartdiskette

en: Boot Diskette Creation
nl: Opstartdiskette aanmaken

en: Boot Loader Configuration
nl: Bootloader configureren

en: Boot Loader Password:
nl: Bootloader wachtwoord:

en: Boot label
nl: Bootlabel

en: Boot label contains illegal characters
nl: Het bootlabel bevat ongeldige tekens

en: Boot label contains illegal characters.
nl: Het bootlabel bevat ongeldige tekens.

en: Boot label may not be empty.
nl: Het bootlabel mag niet leeg zijn.

en: Boot loader password is too short
nl: Het bootloader-wachtwoord is te kort

en: Boot partition %s doesn't belong to a BSD disk label. SRM won't be able to boot from this paritition. Use a partition belonging to a BSD disk label or change this device disk label to BSD.
nl: Opstartpartitie %s behoort niet tot een BSD schijflabel. SRM zal niet in staat zijn om van deze partitie op te starten. Gebruik een partitie behorende bij een BSD schijflabel of verander deze partitie-schijflabel naar BSD.

en: Boot partition %s doesn't belong to a disk with enough free space at its beginning for the bootloader to live on. Make sure that there's at least 5MB of free space at the beginning of the disk that contains /boot
nl: Opstartpartitie %s staat niet op een schijf met voldoende vrije ruimte aan het begin om de bootloader te installeren. Zorg dat er minimaal 5 Megabyte vrije ruimte is aan het begin van de schijf die de map /boot bevat

en: Boot partition %s isn't a VFAT partition.  EFI won't be able to boot from this partition.
nl: Opstartpartitie %s is niet van het type VFAT.  EFI zal niet in staat zijn om van deze partitie op te starten.

en: Boot partition %s may not meet booting constraints for your architecture.
nl: Opstartpartitie %s voldoet mogelijk niet aan de opstart-voorwaarden voor uw architectuur.

en: Boot partition isn't located early enough on the disk.  OpenFirmware won't be able to boot this installation.
nl: Opstartpartitie staat niet genoeg aan het begin van de disk.  OpenFirmware zal niet in staat zijn om van deze partitie op te starten.

en: Bootable partitions can only be on RAID1 devices.
nl: Opstartpartities mogen alleen op een RAID1-opstelling staan.

en: Bootable partitions cannot be on a logical volume.
nl: Opstartpartities mogen niet op een logisch volume staan.

en: Bulgarian
nl: Bulgaars

en: CD Found
nl: CD gevonden

en: CD Not Found
nl: CD niet gevonden

en: C_ontinue
nl: _Doorgaan

en: C_ontinue with no boot loader
nl: _Doorgaan zonder bootloader

en: Can't have a question in command line mode!
nl: Op de opdrachtregel geen vraagtekens gebruiken!

en: Canary Islands
nl: Canarische Eilanden

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Cancelled
nl: Geannuleerd

en: Cannot Delete
nl: Kan niet verwijderen

en: Cannot find hard drive for BIOS disk %s
nl: Kan geen harde schijf voor BIOS schijf %s vinden

en: Cannot find kickstart file on CDROM.
nl: Kan kickstart bestand op CDROM niet vinden.

en: Cannot find kickstart file on hard drive.
nl: Kan het kickstart bestand niet vinden op de harddisk.

en: Cannot find ks.cfg on boot floppy.
nl: Kon ks.cfg niet op de opstartdiskette vinden.

en: Casey Station, Bailey Peninsula
nl: Casey Station, Bailey Schiereiland

en: Catalan
nl: Catalaans

en: Central Standard Time - Saskatchewan - most locations
nl: Central Standard Time - Saskatchewan - meeste lokaties

en: Central Time - Michigan - Wisconsin border
nl: Central Time - Michigan - Wisconsin grens

en: Central Time - most locations
nl: Central Time - meeste lokaties

en: Chandev Parameters
nl: Chandev parameters

en: Chandev line
nl: Chandev-lijn

en: Change
nl: Veranderen

en: Change Boot Loader
nl: Bootloader veranderen

en: Change CDROM
nl: Verwissel de CDROM

en: Change _password
nl: _Wachtwoord veranderen

en: Change the information for this user.
nl: De informatie van de gebruiker aanpassen.

en: Chatham Islands
nl: Chatham Eilanden

en: Check for _bad blocks?
nl: Controleren op schijf_fouten?

en: Check for bad blocks
nl: Controleren op schijffouten

en: Checking "%s"...
nl: Controleren van "%s"...

en: Checking dependencies in packages selected for installation...
nl: De afhankelijkheden in de geselecteerde pakketten worden gecontroleerd...

en: Checking for Bad Blocks
nl: Er wordt nu gecontroleerd op schijffouten

en: Checking for bad blocks on /dev/%s...
nl: /dev/%s wordt nu gecontroleerd op schijffouten...

en: Checking media now...
nl: Medium wordt nu gecontroleerd...

en: Checksum Test
nl: Somcontrole-test

en: Chinese(Simplified)
nl: Chinees(Eenvoudig)

en: Chinese(Traditional)
nl: Chinees(Traditioneel)

en: Choose "%s" to test the CD currently in the drive, or "%s" to eject the CD and insert another for testing.
nl: Kies "%s" om de CD te testen die zich momenteel in het station bevindt. Of kies "%s" om de CD uit te werpen en een andere in te voeren die vervolgens getest kan worden.

en: Choose a Language
nl: Kies een taal

en: Choose a disk to run fdasd or dasdfmt on
nl: Kies een schijf om fdasd of dasdfmt op uit te voeren

en: Choose a disk to run fdisk on
nl: Kies een schijf om fdisk op uit te voeren

en: Choose additional languages that you would like to use on this system:
nl: Kies andere talen die u op dit systeem wilt gaan gebruiken:

en: Choose monitor type
nl: Kies beeldscherm-type

en: Choose the default language for this system:
nl: Kies de standaardtaal voor dit systeem:

en: Choose this group to get the minimal possible set of packages.  Useful for creating small router/firewall boxes, for example.
nl: Kies deze groep voor een zo klein mogelijke verzameling pakketten. Dat is bijvoorbeeld handig bij het opzetten van een kleine router/firewall-computer.

en: Choose this option if you would like to upgrade your existing %s system.  This option will preserve the existing data on your drives.
nl: Kies voor deze optie als u uw huidige %s systeem een upgrade wilt geven. Met deze optie zullen de gegevens die nu op uw harde schijf staan, behouden blijven.

en: Choose this option to freshly install your system. Existing software and data may be overwritten depending on your configuration choices.
nl: Kies deze optie om uw systeem opnieuw te installeren. Bestaande software en data kan (afhankelijk van uw configuratie keuzes) overschreven worden.

en: Clear
nl: Wissen

en: Click next to begin installation of %s.
nl: Kies 'Volgende' om te beginnen met de installatie van %s.

en: Click next to begin upgrade of %s.
nl: Kies 'Volgende' om te beginnen met de upgrade van %s.

en: Clone Drive Tool
    
    This tool allows you to significantly reduce the amount of effort required to setup RAID arrays.  The idea is to take a source drive which has been prepared with the desired partitioning layout, and clone this layout onto other similar sized drives.  Then a RAID device can be created.
    
    NOTE: The source drive must have partitions which are restricted to be on that drive only, and can only contain unused software RAID partitions.  Other partition types are not allowed.
    
    EVERYTHING on the target drive(s) will be destroyed by this process.
nl: Station klonen hulp
    
    Deze hulp biedt u de mogelijkheid om zonder veel moeite een RAID-opstelling te maken. Het idee is om een bron-station te nemen die opgezet is met het gewenste partitie-schema en dit schema vervolgens te klonen naar andere stations van gelijke grootte.  Daarna kan eenvoudig een RAID-opstelling worden gemaakt.
    
    LET WEL: De partities op het het bron-station mogen zich enkel op dat station bevinden en mogen alleen ongebruikte softwarematig-RAID partities bevatten.  Andere partitie-typen zijn niet toegestaan.
    
    ALLES op de doel-station(s) zal door dit proces worden vernietigd.

en: Clone Drives
nl: Kloonstations

en: Clone a _drive to create a RAID device [default=/dev/md%s].
nl: Een _station klonen om een RAID-opstelling te maken (standaard=/dev/md%s).

en: Color Depth
nl: Kleurdiepte

en: Color Depth:
nl: Kleurdiepte:

en: Complete
nl: Voltooid

en: Completed
nl: Voltooid

en: Completed:
nl: Voltooid:

en: Con_firm:
nl: Be_vestigen:

en: Configure %s
nl: %s configureren

en: Configure TCP/IP
nl: TCP/IP instellen

en: Configure advanced boot loader _options
nl: _Geavanceerde bootloader-opties configureren

en: Configure using DHCP
nl: Configureren via DHCP

en: Configure using _DHCP
nl: Configureren via _DHCP

en: Confirm Delete
nl: Verwijderen bevestigen

en: Confirm Physical Extent Change
nl: Aanpassing fysieke afmeting bevestigen

en: Confirm Reset
nl: Resetten bevestigen

en: Confirm:
nl: Bevestigen:

en: Congratulations
nl: Gefeliciteerd

en: Congratulations, the installation is complete.
    
    %s%s
nl: Gefeliciteerd, de installatie is voltooid.
    
    %s%s

en: Congratulations, your %s installation is complete.
    
    %s%s
nl: Gefeliciteerd! uw %s installatie is voltooid.
    
    %s%s

en: Connected!
nl: Verbonden!

en: Connecting...
nl: Verbinden...

en: Continue
nl: Doorgaan

en: Copying File
nl: Bestand wordt gekopieerd

en: Could not allocate cylinder-based partitions
nl: Kon cylinder-gebaseerde partities niet alloceren

en: Could not allocate cylinder-based partitions as primary partitions
nl: Kon cylinder-gebaseerde partities niet alloceren als primaire partities

en: Could not allocate partitions
nl: Kon partities niet alloceren

en: Could not allocate partitions as primary partitions
nl: Kon partities niet alloceren als primaire partities

en: Could not allocate requested partitions: 
    
    %s.%s
nl: Kon de gevraagde partities niet alloceren: 
    
    %s.%s

en: Could not allocate requested partitions: %s.
nl: Kon de gevraagde partities niet alloceren: %s.

en: Couldn't Create Drive Clone Editor
nl: Kon de 'stationskloon-editor' niet aanmaken

en: Create PROM alias
nl: PROM-alias maken

en: Create PROM alias `linux'
nl: PROM alias 'Linux' maken

en: Create a RAID _device [default=/dev/md%s].
nl: Een RAID-_opstelling maken (standaard=/dev/md%s).

en: Create a software RAID _partition.
nl: Softwarematige RAID-_partitie maken.

en: Create boot disk
nl: Opstartdiskette maken

en: Create new boot loader configuration
nl: Nieuwe bootloader-configuratie maken

en: Creating
nl: Aanmaken

en: Creating boot disk...
nl: Opstartdiskette wordt aangemaakt...

en: Croatian
nl: Kroatisch

en: Customize
nl: Aanpassen

en: Customize Firewall Configuration
nl: Firewall configuratie aanpassen

en: Customize Graphical Configuration
nl: Grafische configuratie aanpassen

en: Customize Packages to Upgrade
nl: Aanpassen van pakketten die upgrade krijgen

en: Customize software selection
nl: Sofware-selectie aanpassen

en: Czech
nl: Tsjechisch

en: DDC Probed Monitor
nl: Beeldscherm onderzocht met DDC

en: Danish
nl: Deens

en: Debug
nl: Fout zoeken

en: Default
nl: Standaard

en: Default Boot _Target
nl: Standaard opstart_doel

en: Default Desktop:
nl: Standaard desktop:

en: Default Language
nl: Standaardtaal

en: Default Login:
nl: Standaard login:

en: Default boot image
nl: Standaard boot-image

en: Default gateway (IP):
nl: Standaard gateway (IP):

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Dependency Check
nl: Afhankelijkheden controle

en: Description
nl: Beschrijving

en: Description: %s
nl: Beschrijving: %s

en: Details for '%s'
nl: Details voor '%s'

en: Detected mouse type: %s
nl: Gedetecteerd muistype: %s

en: Determining host name and domain...
nl: Computernaam en domein worden vastgesteld...

en: Device
nl: Apparaat

en: Device #
nl: Apparaat #

en: Device %s does not appear to contain %s CDROM images.
nl: Device %s bevat blijkbaar geen %s CDROM images.

en: Device number
nl: Apparaatnummer

en: Devices
nl: Apparaten

en: Directory holding images:
nl: Map die de images bevat:

en: Dirty File Systems
nl: Beschadigde bestandssystemen

en: Disabled
nl: Uitgezet

en: Disk Partitioning Setup
nl: Partities instellen

en: Disk Setup
nl: Harde schijf instellen

en: Disk Space
nl: Schijfruimte

en: Do _Not Format
nl: _Niet formatteren

en: Do not install SILO
nl: SILO niet installeren

en: Do not install packages that have dependencies
nl: Geen pakketten installeren die afhankelijkheden hebben

en: Do you have a driver disk?
nl: Heeft u een stuurprogramma-diskette?

en: Do you want to start the network interfaces on this system?
nl: Wilt u het netwerk op dit systeem opstarten?

en: Do you wish to load any more driver disks?
nl: Wilt u nog meer stuurprogramma-diskettes laden?

en: Done
nl: Gereed

en: Done [%d/%d]
nl: Gereed [%d/%d]

en: Downloading %s
nl: Downloaden van %s

en: Downloading - %s
nl: Downloaden - %s

en: Drive
nl: Station

en: Drive:
nl: Station:

en: Driver Disk Source
nl: Bron van stuurprogramma-diskette

en: Driver disk
nl: Stuurprogramma-diskette

en: Drives
nl: Stations

en: Dump Written
nl: Dump geschreven

en: Duplicate Device
nl: Duplicaat apparaat

en: Duplicate Label
nl: Duplicaat label

en: Duplicate Labels
nl: Duplicaat-labels

en: Dutch
nl: Nederlands

en: Dynamic IP
nl: Dynamisch IP

en: E Amazonas
nl: O Amazone

en: Easter Island & Sala y Gomez
nl: Paaseiland & Sala y Gomez

en: Eastern Standard Time - Indiana - most locations
nl: Eastern Standard Time - Indiana - meeste lokaties

en: Eastern Standard Time - central Nunavut
nl: Eastern Standard Time - centraal Nunavut

en: Eastern Standard Time - east Nunavut
nl: Eastern Standard Time - oost Nunavut

en: Eastern Time - Michigan - most locations
nl: Eastern Time - Michigan - meeste lokaties

en: Eastern Time - Ontario & Quebec - places that did not observe DST 1967-1973
nl: Eastern Time - Ontario & Quebec - plaatsen die DST 1967-1973 niet in acht namen

en: Eastern Time - Ontario - most locations
nl: Eastern Time - Ontario - meeste lokaties

en: Eastern Time - Quebec - most locations
nl: Eastern Time - Ontario - meeste lokaties

en: Edit
nl: Wijzigen

en: Edit Boot Label
nl: Bootlabel bewerken

en: Edit Drive Order
nl: Stationsvolgorde bewerken

en: Edit FCP device %s
nl: FCP apparaat %s bewerken

en: Edit Interface %s
nl: Interface %s instellen

en: Edit LVM Volume Group
nl: LVM Volumegroep bewerken

en: Edit LVM Volume Group: %s
nl: LVM Volumegroep: %s bewerken

en: Edit Logical Volume
nl: Logisch Volume bewerken

en: Edit Logical Volume: %s
nl: Logisch Volume: %s bewerken

en: Edit Partition
nl: Partitie bewerken

en: Edit Partition: /dev/%s
nl: Partitie: /dev/%s bewerken

en: Edit Partitions
nl: Partities bewerken

en: Edit RAID Device
nl: RAID-opstelling bewerken

en: Edit RAID Device: /dev/md%s
nl: RAID-opstelling: /dev/md%s bewerken

en: Edit User
nl: Gebruiker bewerken

en: Eject CD
nl: CD uitwerpen

en: Emulate 3 Buttons?
nl: 3 knoppen emuleren?

en: Enable Kerberos
nl: Kerberos gebruiken

en: Enable LDAP
nl: LDAP gebruiken

en: Enable MD5 Passwords
nl: MD5-wachtwoorden gebruiken

en: Enable NIS
nl: NIS gebruiken

en: Enable N_IS
nl: N_IS gebruiken

en: Enable SMB _Authentication
nl: SMB-aanmelding gebruiken

en: Enable _Kerberos
nl: _Kerberos gebruiken

en: Enable _LDAP
nl: _LDAP gebruiken

en: Enable _MD5 passwords
nl: _MD5-wachtwoorden gebruiken

en: Enable _SELinux?:
nl: _SELinux aanzetten?:

en: Enable firewall
nl: Firewall aanzetten

en: Enable shado_w passwords
nl: Schaduw-wachtwoorden gebruiken

en: Encryption Key
nl: Encryptie sleutel

en: Encryption _Key
nl: Encryptie _sleutel

en: End
nl: Eind

en: End Cylinder:
nl: Eind-cylinder:

en: English
nl: Engels

en: Enter Boot Loader Password
nl: Bootloader-wachtwoord invoeren

en: Enter Module Parameters
nl: Module-parameters ingeven

en: Enter a boot loader password and then confirm it.  (Note that your BIOS keymap may be different than the actual keymap you are used to.)
nl: Voer een bootloader-wachtwoord in en bevestig deze.  (Hou er rekening mee dat uw BIOS 'keymap' instelling anders kan zijn dan de huidige 'keymap'.)

en: Enter a label to be displayed in the boot loader menu. The device (or hard drive and partition number) is the device from which it boots.
nl: Voer een label in dat in het bootloader-menu zal verschijnen. Het device (of harde schijf en partitienummer) is de partitie waarvan het wordt opgestart.

en: Enter the information for the user.
nl: De informatie van de gebruiker invoeren.

en: Erase ALL disks, and perform a fresh install
nl: Wis ALLE vaste schijven en voer een verse installatie uit

en: Error
nl: Fout

en: Error - the logical volume name %s is not valid.
nl: Fout - De logische volume-naam %s is ongeldig.

en: Error - the logical volume name contains illegal characters or spaces.  Acceptable characters are letters, digits, '.' or '_'.
nl: Fout - De logische volume-naam bevat ongeldige tekens of spaties.  Geldige tekens zijn: letters, cijfers, '.' of '_'.

en: Error - the volume group name %s is not valid.
nl: Fout - De volumegroepnaam %s is ongeldig.

en: Error - the volume group name contains illegal characters or spaces.  Acceptable characters are letters, digits, '.' or '_'.
nl: Fout - De volumegroepnaam bevat ongeldige tekens of spaties.  Geldige tekens zijn: letters, cijfers, '.' of '_'.

en: Error Installing Package
nl: Fout bij installeren van pakket

en: Error Parsing Kickstart Config
nl: Fout bij verwerken kickstart configuratie

en: Error Partitioning
nl: Fout bij partitioneren

en: Error Saving Screenshot
nl: Fout bij het opslaan van schermafdruk

en: Error With Data
nl: Fout met data

en: Error With Request
nl: Foutmelding bij dit verzoek

en: Error enabling swap device %s: %s
    
    This most likely means this swap partition has not been initialized.
    
    Press OK to reboot your system.
nl: Fout bij het aanzetten van wisselgeheugen-partitie %s: %s
    
    Dit betekent waarschijnlijk dat deze wissel-partitie niet geïnitialiseerd is.
    
    Geef OK om uw systeem te herstarten.

en: Error in %s on line %d of kickstart file %s.
nl: Fout in %s (regel %d) van het kickstart-bestand %s.

en: Error mounting device %s as %s: %s
    
    This most likely means this partition has not been formatted.
    
    Press OK to reboot your system.
nl: Er is een fout opgetreden bij het aankoppelen van device %s als %s: %s
    
    Dit is waarschijnlijk veroorzaakt doordat deze partitie niet geformatteerd is.
    
    Geef OK om uw systeem te herstarten.

en: Error mounting file system on %s: %s
nl: Fout bij het aankoppelen van het bestandssysteem aan %s: %s

en: Error opening kickstart file %s: %s
nl: Fout bij het openen van kickstart-bestand %s: %s

en: Error pulling second part of kickstart config: %s!
nl: Fout bij het lezen van het tweede deel van de kickstartconfiguratie: %s!

en: Error reading contents of kickstart file %s: %s
nl: Fout bij het lezen van de inhoud van het kickstart-bestand %s: %s

en: Error with Partitioning
nl: Fout bij partitioneren

en: Error with Password
nl: Fout bij het wachtwoord

en: Error!
nl: Fout!

en: Estonian
nl: Estonisch

en: Everything
nl: Alles

en: Exception Occurred
nl: Uitzondering opgetreden

en: Exit
nl: Afsluiten

en: Extended
nl: Uitgebreid

en: FAIL.
    
    The image which was just tested has errors. This could be due to a corrupt download or a bad disc.  If applicable, please clean the disc and try again.  If this test continues to fail you should not continue the install.
nl: FOUT.
    
    Het beeld-bestand dat zojuist is getest bevat fouten. De oorzaak kan een gecorrumpeerde download of een slechte schijf zijn. Probeer eerst de schijf schoon te maken en probeer het dan opnieuw. Als de schijf wederom niet door de test komt moet u niet doorgaan met de installatie.

en: FCP Device
nl: FCP apparaat

en: FCP Devices
nl: FCP apparaten

en: FTP Setup
nl: FTP-instellingen

en: FTP site name:
nl: FTP-site naam:

en: Failed to load driver disk from file.
nl: Laden van stuurprogramma-bestand mislukt.

en: Failed to log into %s: %s
nl: Inloggen op %s: %s mislukt

en: Failed to mount driver disk.
nl: Aankoppelen stuurprogramma-diskette mislukt.

en: Failed to mount partition.
nl: Aankoppelen van partitie mislukt.

en: Failed to mount updates disk
nl: Aankoppelen update-diskette mislukt

en: Failed to read directory %s: %s
nl: Lezen van map %s: %s is mislukt

en: Failed to retrieve %s: %s
nl: Ophalen van %s: %s mislukt

en: File System Label:
nl: Bestandssysteem-label:

en: File System Option:
nl: Bestandssysteem-optie:

en: File System Options
nl: Bestandssysteem-opties

en: File System Type:
nl: Type bestandssysteem:

en: File System _Type:
nl: Type _bestandssysteem:

en: File System type:
nl: Type bestandssysteem:

en: File Transfer (FTP)
nl: Bestand-overdracht (FTP)

en: Fill all available space:
nl: Alle beschikbare ruimte opvullen:

en: Fill all space _up to (MB):
nl: Alle ruimte _opvullen tot (MB):

en: Fill maximum size of (MB):
nl: Maximum grootte opvullen van (MB):

en: Fill to maximum _allowable size
nl: Opvullen tot maximum toegestane grootte

en: Final Warning
nl: Laatste waarschuwing

en: Finding
nl: Zoekende

en: Finding packages to upgrade...
nl: Pakketten die een upgrade krijgen worden nu opgezocht...

en: Finnish
nl: Fins

en: First sector of boot partition
nl: Eerste sector van de opstartpartitie

en: Fix
nl: Herstellen

en: Fixed Size:
nl: Vaste grootte:

en: Following warnings occurred during automatic partitioning:
    
    %s
nl: Tijdens het automatisch partitioneren traden de volgende waarschuwingen op:
    
    %s

en: For information on Errata (updates and bug fixes), visit:
    	http://www.redhat.com/errata/
    
    For information on automatic updates through Red Hat Network, visit:
    	http://rhn.redhat.com/
    
    For information on using and configuring the system, visit:
    	http://www.redhat.com/docs/
    	http://www.redhat.com/apps/support/
    
    To register the product for support, visit:
    	http://www.redhat.com/apps/activate/
nl: Voor Errata-informatie (updates en bug fixes), bezoek:
    	http://www.redhat.com/errata/
    
    Voor informatie over automatische updates via Red Hat Network, bezoek:
    	http://rhn.redhat.com/
    
    Voor informatie over het gebruik en het configureren van het systeem, bezoek:
    	http://www.redhat.com/docs/
    	http://www.redhat.com/apps/support/
    
    Om uw systeem te registreren voor ondersteuning, bezoek:
    	http://www.redhat.com/apps/activate/

en: For information on errata (updates and bug fixes), visit http://www.redhat.com/errata/.
    
    Information on using your system is available in the %s manuals at http://www.redhat.com/docs/.
nl: Voor informatie over errata (updates en bug fixes), bezoek http://www.redhat.com/errata.
    
    Informatie over het gebruik van uw systeem is beschikbaar in de %s handleidingen op http://www.redhat.com/docs.

en: Force LBA32
nl: LBA32 forceren

en: Force to be a _primary partition
nl: Forceren als _primaire partitie

en: Force to be a primary partition
nl: Forceren als primaire partitie

en: Force use of LBA32 (not normally required)
nl: Gebruik van LBA32 forceren (gewoonlijk niet nodig)

en: Forcing the use of LBA32 for your bootloader when not supported by the BIOS can cause your machine to be unable to boot.  We highly recommend you create a boot disk when asked later in the install process.
    
    Would you like to continue and force LBA32 mode?
nl: Het gebruik forceren van LBA32 voor uw bootloader terwijl dit niet in het BIOS wordt ondersteund kan tot gevolg hebben dat uw computer niet meer kan opstarten. We raden u sterk aan een opstartdiskette te maken wanneer dat verderop in het installatieproces aan u gevraagd wordt.
    
    Wilt u doorgaan en LBA32-modus forceren?

en: Foreign
nl: Vreemd

en: Format
nl: Formatteren

en: Format DASD
nl: DASD formatteren

en: Format Warning
nl: Formatteringswaarschuwing

en: Format Warnings
nl: Formatteringswaarschuwingen

en: Format as %s
nl: Formatteren als %s

en: Format as Swap?
nl: Formatteren als wisselgeheugen?

en: Format as:
nl: Formatteren als:

en: Format partition?
nl: Partitie formatteren?

en: Format?
nl: Formatteren?

en: Formatting
nl: Bezig met formatteren

en: Formatting %s file system...
nl: Bestandssysteem: %s wordt nu geformatteerd...

en: Formatting the selected DASD device will destroy all contents of the device. Do you really want to format the selected DASD device?
nl: Het formatteren van het geselecteerde DASD-apparaat zal alle gegevens op dit apparaat vernietigen. Wilt u het geselecteerde DASD-apparaat echt formatteren?

en: Free
nl: Beschikbaar

en: Free Space
nl: Vrije ruimte

en: Free Space (MB)
nl: Vrije ruimte (MB)

en: Free Space:
nl: Vrije ruimte:

en: Free space
nl: Vrije ruimte

en: French
nl: Frans

en: Full Name
nl: Volledige naam

en: Galapagos Islands
nl: Galapagos Eilanden

en: Gambier Islands
nl: Gambier Eilanden

en: German
nl: Duits

en: Gilbert Islands
nl: Gilbert Eilanden

en: Giving up attempting to connect after 50 tries!
nl: Stoppen met verbinding maken na het 50 keer te hebben geprobeerd!

en: Graphical
nl: Grafisch

en: Graphical Interface (X) Configuration
nl: Grafische omgeving (X) configureren

en: Graphical installation not available...  Starting text mode.
nl: Grafische installatie niet beschikbaar...  Tekstmodus wordt nu opgestart.

en: Great Britain
nl: Groot Britannië

en: HSync Rate:
nl: HSync freq:

en: HSync Rate:
nl: HSync freq:

en: HTTP Setup
nl: HTTP-instellingen

en: Hard Drives
nl: Harde schijven

en: Hard drive
nl: Harde schijf

en: Help not available
nl: Hulptekst niet beschikbaar

en: Hide RAID device/LVM Volume _Group members
nl: Onderdelen van RAID-opstelling/LVM Volumegroep verbergen

en: Hide _Help
nl: _Hulp Verbergen

en: High Color (16 Bit)
nl: Hoge Kleuren (16 Bit)

en: Hori_zontal Sync:
nl: Hori_zontale sync:

en: Hostname
nl: Computernaam

en: Hostname Configuration
nl: Computernaam configureren

en: Hostname must be 64 or less characters in length.
nl: Computernaam moet 64 -of minder- tekens lang zijn.

en: Hostname must start with a valid character in the range 'a-z' or 'A-Z'
nl: Computernaam moet beginnen met een geldig teken in het bereik 'a-z' of 'A-Z'

en: Hostnames can only contain the characters 'a-z', 'A-Z', '-', or '.'
nl: Computernamen mogen alleen de tekens 'a-z', 'A-Z', '-' of '.' bevatten

en: How would you like to prepare the file system on this partition?
nl: Wat wilt u met het bestandssysteem op deze partitie doen?

en: Hungarian
nl: Hongaars

en: I _don't want to create a swap file
nl: Ik wil _geen wisselbestand aanmaken

en: I _want to create a swap file
nl: Ik _wil een wisselbestand aanmaken

en: I can't go to the previous step from here. You will have to try again.
nl: Het is niet mogelijk om naar de vorige stap terug te gaan. Probeer opnieuw.

en: I want to have automatic partitioning:
nl: Ik wil automatisch partitioneren gebruiken:

en: IP Address
nl: IP Adres

en: IP Address is missing
nl: IP-adres ontbreekt

en: IP Addresses must contain numbers between 0 and 255
nl: IP-adressen moeten bestaan uit getallen tussen 0 en 255

en: IP Addresses must contain numbers between 1 and 255
nl: IP-adressen moeten bestaan uit getallen tussen 1 en 255

en: IP address:
nl: IP-adres:

en: I_gnore package dependencies
nl: Pakket-afhankelijkheden _negeren

en: Icelandic
nl: IJslands

en: If this system is attached directly to the Internet or is on a large public network, it is recommended that a firewall be configured to help prevent unauthorized access.  However, you have selected not to configure a firewall.  Choose "Proceed" to continue without a firewall.
nl: Als dit systeem rechtstreeks met het Internet is verbonden of deel uitmaakt van een groot publiek netwerk, is het aan te raden om een firewall te configureren om ongeautoriseerde toegang te helpen voorkomen. Echter, u heeft er voor gekozen om geen firewall te configureren.  Kies "Verder gaan" om door te gaan zonder firewall.

en: If you are using a HTTP proxy server enter the name of the HTTP proxy server to use.
nl: Als u een HTTP-proxyserver gebruikt, moet u de naam van de HTTP-proxyserver invoeren.

en: If you are using non anonymous ftp, enter the account name and password you wish to use below.
nl: Als u niet-anonieme ftp gebruikt, moet u de accountnaam die u wilt gebruiken en het wachtwoord, hieronder invoeren.

en: If you wish to add default options to the boot command, enter them into the 'General kernel parameters' field.
nl: Als u standaard-opties wilt toevoegen aan de opstart-opdracht, voer deze dan in in het veld: 'Algemene kernel-parameters'.

en: If you would like to change the default package set to be installed you can choose to customize this below.
nl: Als u de standaard pakket-verzameling wilt aanpassen kunt u dat hieronder aangeven.

en: If you would like to test additional media, insert the next CD and press "%s". You do not have to test all CDs, although it is recommended you do so at least once.
    
    To begin the installation process insert CD #1 into the drive and press "%s".
nl: Als u andere mediadragers wilt testen, voert u de volgende CD in en klikt u op "%s". U hoeft niet alle CDs te testen alhoewel het wel wordt aangeraden dit tenminste één keer te doen.
    
    Om het installatieproces te starten voert u CD #1 in en klikt u op "%s".

en: If your system is part of a larger network where hostnames are assigned by DHCP, select automatically via DHCP. Otherwise, select manually and enter in a hostname for your system. If you do not, your system will be known as 'localhost.'
nl: Als uw systeem deel uitmaakt van een groter netwerk waarbij computernamen worden toegewezen via DHCP, selecteer automatisch via DHCP. Kies anders handmatig en voer een computernaam in voor uw systeem. Als u ervoor kiest om dat niet te doen zal uw systeem de naam 'localhost' krijgen.

en: Ignore
nl: Negeren

en: Ignore package dependencies
nl: Pakket-afhankelijkheden negeren

en: Illegal Logical Volume Name
nl: Ongeldige logisch volumenaam

en: Illegal logical volume name
nl: Ongeldige logisch volumenaam

en: Illegal size
nl: Ongeldige grootte

en: In most cases, the monitor can be automatically detected. If the detected settings are not correct for the monitor, select the right settings.
nl: In de meeste gevallen kan het beeldscherm automatisch gedetecteerd worden. Als de gedetecteerde instellingen voor het beeldscherm niet kloppen, kies dan zelf de juiste instellingen.

en: In most cases, the video hardware can be automatically detected. If the detected settings are not correct for the hardware, select the right settings.
nl: In de meeste gevallen kan de videohardware automatisch worden gedetecteerd. Als de gedetecteerde instellingen voor de hardware niet kloppen, kies dan zelf de juiste instellingen.

en: In progress...
nl: Bezig...

en: Individual Package Selection
nl: Pakketten afzonderlijk selecteren

en: Initializing
nl: Initialisatie

en: Insert Driver Disk
nl: Stuurprogramma-diskette invoeren

en: Insert a floppy disk
nl: Voer een diskette in

en: Insert your driver disk into /dev/%s and press "OK" to continue.
nl: Voer uw stuurprogramma-diskette in /dev/%s en geef "OK" om door te gaan.

en: Insert your updates disk into /dev/%s and press "OK" to continue.
nl: Voer uw updates-diskette in /dev/%s en klik op "OK" om door te gaan.

en: Install Boot Loader record on:
nl: Bootloader installeren op:

en: Install SILO boot record on:
nl: SILO bootrecord installeren op:

en: Install SME Server
nl: SME Server installatie

en: Install Starting
nl: De installatie gaat nu beginnen

en: Install Window
nl: Installatievenster

en: Install class forcing text mode installation
nl: Installatieklasse forceert een installatie in tekstmodus

en: Install on System
nl: Installeren op systeem

en: Install packages to satisfy dependencies
nl: Pakketten installeren om aan afhankelijkheden te voldoen

en: Installation Method
nl: Installatie-methode

en: Installation Type
nl: Soort installatie

en: Installation cannot continue.
nl: Installatie kan niet doorgaan.

en: Installation to begin
nl: Beginnen met installatie

en: Installing %s packages
nl: %s pakketten worden nu geïnstalleerd

en: Installing %s-%s-%s.%s
nl: Bezig met installeren van %s-%s-%s.%s

en: Installing %s-%s-%s.%s (%s)
nl: Installeren van pakket: %s-%s-%s.%s (%s)

en: Installing %s-%s-%s.%s.
nl: Bezig met installeren van %s-%s-%s.%s.

en: Installing %s-%s-%s...
nl: Bezig met installeren van %s-%s-%s...

en: Installing %s.
nl: Installatie van %s.

en: Installing Packages
nl: Pakketten Installeren

en: Installing bootloader...
nl: Bootloader wordt geïnstalleerd...

en: Installing...
nl: Installeren...

en: Invalid Boot Label
nl: Ongeldig bootlabel

en: Invalid Choice
nl: Ongeldige keuze

en: Invalid Directories
nl: Ongeldige mappen

en: Invalid Entry for End Cylinder
nl: Ongeldige invoer voor Eind-cylinder

en: Invalid Entry for Maximum Size
nl: Ongeldige invoer voor Maximum-grootte

en: Invalid Entry for Partition Size
nl: Ongeldige invoer voor Partitie-grootte

en: Invalid Entry for RAID Spares
nl: Ongeldige invoer voor RAID-reserves

en: Invalid Entry for Starting Cylinder
nl: Ongeldige invoer voor Begin-cylinder

en: Invalid Hostname
nl: Ongeldige computernaam

en: Invalid IP Information
nl: Ongeldige IP-informatie

en: Invalid IP string
nl: Ongeldige IP-informatie

en: Invalid Sync Rates
nl: Ongeldige sync frequenties

en: Invalid Volume Group Name
nl: Ongeldige Volumegroep-naam

en: Invalid information
nl: Ongeldige informatie

en: Invalid mount point
nl: Ongeldig koppelpunt

en: Irian Jaya & the Moluccas
nl: Irian Djaja & de Molukken

en: It is recommended that your swap file be at least %d MB.  Please enter a size for the swap file:
nl: Het is aanbevolen dat uw wisselbestand tenminste %d MB groot is. Voer een grootte voor het wisselbestand in:

en: It is stongly recommended that you create a swap file.  Failure to do so could cause the installer to abort abnormally.  Are you sure that you wish to continue?
nl: Het wordt sterk aangeraden een wisselbestand te maken.  Als u dat niet doet kan het installatieprogramma abnormaal afbreken.  Weet u zeker dat u wilt doorgaan?

en: Italian
nl: Italiaans

en: Japanese
nl: Japans

en: Johnston Atoll
nl: Johnston Atol

en: Keep all partitions and use existing free space
nl: Alle partities ongemoeid laten en alleen vrije ruimte gebruiken

en: Kernel Parameters
nl: Kernel-parameters

en: Kernel parameters
nl: Kernel-parameters

en: Keyboard Selection
nl: Toetsenbord keuze

en: Keyboard Type
nl: Toetsenbordtype

en: Kickstart Error
nl: Kickstart fout

en: Korean
nl: Koreaans

en: LDAP Base DN:
nl: LDAP Basis-DN:

en: LDAP Server:
nl: LDAP-server:

en: LDAP _Base DN:
nl: LDAP _Basis-DN:

en: LDAP _Server:
nl: LDAP-_server:

en: LVM Volume Groups
nl: LVM Volumegroepen

en: LVM Volume Groups can only be edited in the graphical installer.
nl: LVM Volumegroepen kunnen alleen bij een grafische installatie bewerkt worden.

en: LVM is NOT supported on this platform.
nl: LVM wordt NIET door dit platform ondersteund.

en: Language Selection
nl: Taalkeuze

en: Language Support
nl: Taalondersteuning

en: Leave _unchanged (preserve data)
nl: O_nveranderd laten (data behouden)

en: Leave unchanged
nl: Onveranderd laten

en: Leave unchanged (preserve data)
nl: Onveranderd laten (data behouden)

en: Line Islands
nl: Line Eilanden

en: Load another disk
nl: Een andere diskette inladen

en: Load driver disk
nl: Stuurprogramma-diskette laden

en: Loading
nl: Bezig met laden

en: Loading %s driver...
nl: Stuurprogramma %s wordt nu geladen...

en: Loading SCSI driver
nl: SCSI-stuurprogramma wordt geladen

en: Local CDROM
nl: Lokale CDROM

en: Local installation media detected...
nl: Lokale installatie media gevonden...

en: Logical Volume Name
nl: Logisch Volumenaam

en: Logical Volume Name:
nl: Logische volumenaam:

en: Logical Volume Names must be less than 128 characters
nl: Logische volume-namen mogen niet langer zijn dan 128 tekens

en: Logical Volumes
nl: Logische Volumes

en: Lord Howe Island
nl: Lord Howe Eiland

en: Low Memory
nl: Weinig geheugen

en: MILO Not Supported
nl: MILO is niet ondersteund

en: Macedonian
nl: Macedonisch

en: Madeira Islands
nl: Madeira Eilanden

en: Mail Server (SMTP)
nl: Mail-server (SMTP)

en: Make LVM Volume Group
nl: LVM Volumegroep maken

en: Make Logical Volume
nl: Logisch Volume maken

en: Make RAID Device
nl: RAID-opstelling maken

en: Make sure your password is at least 6 characters in length.
nl: Zorg ervoor dat uw wachtwoord tenminste 6 tekens lang is.

en: Malay
nl: Maleisisch

en: Manually choose
nl: Kies handmatig

en: Manually partition with _Disk Druid
nl: Handmatig partitioneren met _Disk Druid

en: Marquesas Islands
nl: Marquesas Eilanden

en: Media Check
nl: Controle mediadrager

en: Media Check Result
nl: Resultaat mediacontrole

en: Media Detected
nl: Media gevonden

en: Mi_grate partition to:
nl: Partitie mi_greren naar:

en: Midway Islands
nl: Midway Eilanden

en: Migrate File Systems
nl: Bestandssystemen migreren

en: Migrate to %s
nl: Migreren naar %s

en: Migrate to:
nl: Migreren naar:

en: Minimal
nl: Minimaal

en: Miscellaneous
nl: Overig

en: Miscellaneous Network Settings
nl: Overige netwerk instellingen

en: Miscellaneous Settings
nl: Overige instellingen

en: Missing Group
nl: Ontbrekende groep

en: Missing Information
nl: Ontbrekende informatie

en: Missing Package
nl: Ontbrekend pakket

en: Missing User Name
nl: Ontbrekende gebruikersnaam

en: Modify Partition
nl: Partitie aanpassen

en: Monitor
nl: Beeldscherm

en: Monitor Configuration
nl: Beeldscherm Instellingen

en: Monitor Sync Rates
nl: Beeldscherm sync frequenties

en: Monitor Unspecified
nl: Beeldscherm niet gespecificeerd

en: Monitor:
nl: Beeldscherm:

en: More Driver Disks?
nl: Meer stuurprogramma-diskettes?

en: Moscow+00 - west Russia
nl: Moskou+00 - west Rusland

en: Moscow+01 - Caspian Sea
nl: Moskou+01 - Kaspische Zee

en: Moscow+02 - Urals
nl: Moskou+02 - Oeral

en: Moscow+03 - Novosibirsk
nl: Moskou+03 - Novosibirsk

en: Moscow+03 - west Siberia
nl: Moskou+03 - west Siberië

en: Moscow+04 - Yenisei River
nl: Moskou+04 - Yenisei Rivier

en: Moscow+05 - Lake Baikal
nl: Moskou+05 - Baikal meer

en: Moscow+06 - Lena River
nl: Moskou+06 - Lena Rivier

en: Moscow+07 - Amur River
nl: Moskou+07 - Amur Rivier

en: Moscow+07 - Sakhalin Island
nl: Moskou+07 - Sakhalin Eiland

en: Moscow+08 - Magadan
nl: Moskou+08 - Magadan

en: Moscow+09 - Kamchatka
nl: Moskou+09 - Kamchatka

en: Moscow+10 - Bering Sea
nl: Moskou+10 - Bering zee

en: Moscow-01 - Kaliningrad
nl: Moskou-01 - Kaliningrad

en: Mount Point
nl: Koppelpunt

en: Mount Point/
    RAID/Volume
nl: Koppelpunt/
    RAID/Volume

en: Mount Point:
nl: Koppelpunt:

en: Mount failed
nl: Aankoppelen is mislukt

en: Mount point in use
nl: Koppelpunt in gebruik

en: Mouse Configuration
nl: Muis configureren

en: Mouse Selection
nl: Muis keuze

en: Multiple devices on your system are labelled %s.  Labels across devices must be unique for your system to function properly.
    
    Please fix this problem and restart the installation process.
nl: Meerdere apparaten op uw systeem hebben het label %s.  Labels bij gebruik van meerdere apparaten moeten uniek zijn voor uw systeem om goed te functioneren.
    
    Verhelp dit probleem en start het installatieproces opnieuw.

en: Must have a / partition to install on.
nl: Moet een / -partitie hebben om op te installeren.

en: Must specify a value
nl: Moet een waarde opgeven

en: Must supply a --url argument to Url kickstart method.
nl: U moet een --url argument meegeven voor de kickstart URL methode.

en: NA.
    
    No checksum information available, unable to verify media.
nl: NB.
    
    Geen controlesom-informatie beschikbaar, kon het medium niet verifiëren.

en: NE Brazil (MA, PI, CE, RN, PB)
nl: NO Brazilië (MA, PI, CE, RN, PB)

en: NFS Setup
nl: NFS-instellingen

en: NFS server name:
nl: NFS server-naam:

en: NIS Domain:
nl: NIS-domein:

en: NIS Server:
nl: NIS-server:

en: NIS _Domain:
nl: NIS-_domein:

en: NIS _Server:
nl: NIS-_server:

en: N_o firewall
nl: _Geen firewall gebruiken

en: Name in use
nl: Naam in gebruik

en: Nameserver
nl: Naamserver

en: Nameserver IP
nl: Naamserver IP

en: Ne_w
nl: _Nieuw

en: Network Configuration
nl: Netwerk configureren

en: Network Configuration for %s
nl: Netwerkconfiguratie voor %s

en: Network Device: %s
nl: Netwerk-apparaat: %s

en: Network Devices
nl: Netwerkapparaten

en: Networking Device
nl: Netwerkapparaat

en: New
nl: Nieuw

en: New Partition or Logical Volume?
nl: Nieuwe partitie of Logisch Volume?

en: New South Wales - most locations
nl: New South Wales - meeste lokaties

en: Newfoundland Island
nl: Newfoundland Eiland

en: Next
nl: Volgende

en: No
nl: Nee

en: No %s CD was found which matches your boot media.  Please insert the %s CD and press %s to retry.
nl: De %s CD werd niet in uw CDROM-station gevonden. Voer de %s CD in en klik op %s om opnieuw te proberen.

en: No Boot Loader
nl: Geen bootloader

en: No Drives Found
nl: Geen stations gevonden

en: No RAID minor device numbers available
nl: Geen RAID minor device nummers beschikbaar

en: No RAID partitions
nl: Geen RAID-partities

en: No Root Partition
nl: Geen root-partitie

en: No Volume Groups
nl: Geen Volumegroepen

en: No boot loader will be installed.
nl: Er zal geen bootloader worden geïnstalleerd.

en: No device drivers have been loaded for your system.  Would you like to load any now?
nl: Er zijn geen stuurprogramma's voor uw systeem geladen. Wilt u deze nu laden?

en: No devices of the appropriate type were found on this driver disk.  Would you like to manually select the driver, continue anyway, or load another driver disk?
nl: Er zijn geen stuurprogramma's van een geschikt type gevonden op de stuurprogramma-diskette. Wilt u handmatig een stuurprogramma selecteren, doorgaan of een andere diskette met stuurprogramma's proberen?

en: No driver found
nl: Geen stuurprogramma gevonden

en: No drivers found
nl: Geen stuurprogramma's gevonden

en: No drivers were found to manually insert.  Would you like to use a driver disk?
nl: Geen handmatige in te voeren stuurprogramma's gevonden.  Wilt u een stuurprogramma-diskette gebruiken?

en: No firewall
nl: Geen firewall

en: No free slots
nl: Geen vrije gleuven

en: No free space
nl: Geen vrije ruimte

en: No hard drives have been found.  You probably need to manually choose device drivers for the installation to succeed.  Would you like to select drivers now?
nl: Er zijn geen harde schijven gevonden. U moet waarschijnlijk handmatig stuurprogramma's kiezen om door te kunnen gaan met de installatie. Wilt u nu stuurprogramma's selecteren?

en: No help is available for this step of the install.
nl: Voor dit installatie-onderdeel is geen hulptekst beschikbaar.

en: No kernel packages were installed on your system.  Your boot loader configuration will not be changed.
nl: Op uw systeem werden geen kernel-pakketten geïnstalleerd.  De configuratie van uw bootloader zal niet worden veranderd.

en: No members in RAID request, or not RAID level specified.
nl: Geen onderdelen in RAID-verzoek of geen RAID-level opgegeven.

en: No mouse was detected.  A mouse is required for graphical installation.  Starting text mode.
nl: Er is geen muis gevonden.  Voor de grafische installatie is een muis vereist. Tekstmodus wordt nu opgestart.

en: No password
nl: Geen wachtwoord

en: No video hardware found, assuming headless
nl: Geen video hardware gevonden, headless wordt gebruikt

en: No volume groups in which to create a logical volume
nl: Er zijn geen volumegroepen om een logisch volume in aan te maken

en: No, I _do not want to create a boot diskette
nl: _Nee, ik wil geen opstartdiskette maken

en: Nodes Needed
nl: Benodigde knooppunten

en: None
nl: Geen

en: Northern Ireland
nl: Noord Ierland

en: Norwegian
nl: Noors

en: Not Supported
nl: Niet ondersteund

en: Not enough physical volumes
nl: Te weinig fysieke volumes

en: Not enough space
nl: Niet voldoende ruimte

en: Not supported
nl: Niet ondersteund

en: Notice
nl: Opmerking

en: Number of _spares:
nl: Aantal re_serves:

en: Number of spares?
nl: Aantal reserves?

en: One or more existing Linux installations have been found on your system.
    
    Please choose one to upgrade, or select 'Reinstall System' to freshly install your system.
nl: Een of meerdere Linux installaties zijn gevonden op uw systeem.
    
    Kies er een om te upgraden of selecteer 'Herinstalleer systeem' om opnieuw uw systeem te installeren.

en: One or more of the file systems listed in the /etc/fstab of your Linux system are inconsistent and cannot be mounted.  Please fix this problem and try to upgrade again.
nl: Een of meerdere van de bestandssystemen die vermeld zijn in /etc/fstab van uw Linux-systeem zijn inconsistent en kunnen niet worden aangekoppeld. Herstel dit probleem en probeer de upgrade opnieuw.

en: One or more of the file systems listed in the /etc/fstab on your Linux system cannot be mounted. Please fix this problem and try to upgrade again.
nl: Een of meer bestandssystemen die op uw Linux-systeem in /etc/fstab worden opgesomd kunnen niet worden aangekoppeld. Herstel dit probleem en probeer de upgrade opnieuw.

en: Optional Packages
nl: Facultatieve pakketten

en: Original File System Label:
nl: Oorspronkelijk bestandssysteemlabel:

en: Original File System Type:
nl: Oorspronkelijk bestandssysteem-type:

en: PASS.
    
    It is OK to install from this media.
nl: GOED.
    
    Het is OK om vanaf dit medium te installeren.

en: Pacific Time - north Yukon
nl: Pacific Time - noord Yukon

en: Pacific Time - south Yukon
nl: Pacific Time - zuid Yukon

en: Package
nl: Pakket

en: Package :
nl: Pakket :

en: Package Defaults
nl: Pakket-standaarden

en: Package Dependencies
nl: Pakket afhankelijkheden

en: Package Group Details
nl: Pakket groep details

en: Package Group Selection
nl: Pakketgroepen selecteren

en: Package Installation
nl: Pakket installatie

en: Package Progress:
nl: Pakket Voortgang:

en: Package: %s
    Version: %s
nl: Pakket: %s
    Versie: %s

en: Packages
nl: Pakketten

en: Palmer Station, Anvers Island
nl: Palmer Station, Anvers Eiland

en: Parted exceptions can't be handled in command line mode!
nl: Uitzonderingen op Parted kunnen niet op de opdrachtregel behandeld worden!

en: Partition
nl: Partitie

en: Partition type
nl: Soort partitie

en: Partitioning
nl: Partitioneren

en: Partitioning Errors
nl: Partitioneringsfouten

en: Partitioning Warning
nl: Partitioneringswaarschuwing

en: Partitioning Warnings
nl: Partitioneringswaarschuwingen

en: Partitioning with fdisk
nl: Met fdisk partitioneren

en: Partitions can't end on a negative cylinder.
nl: Partities kunnen niet op een negatieve cylinder eindigen.

en: Partitions can't start below the first cylinder.
nl: Partities kunnen niet vóór de eerste cylinder beginnen.

en: Partitions of type '%s' must be constrained to a single drive.  This is done by selecting the drive in the 'Allowable Drives' checklist.
nl: Partities van type '%s' moeten beperkt zijn tot een enkel station.  Dit bereikt u door het station te kiezen in de checklist: 'Toegestane stations'.

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Password (confirm)
nl: Wachtwoord (bevestigen)

en: Password (confirm):
nl: Wachtwoord (bevestigen):

en: Password Length
nl: Wachtwoordlengte

en: Password Mismatch
nl: Wachtwoorden komen niet overeen

en: Password Too Short
nl: Het wachtwoord is te kort

en: Password:
nl: Wachtwoord:

en: Passwords Do Not Match
nl: De wachtwoorden komen niet overeen

en: Passwords do not match
nl: De wachtwoorden komen niet overeen

en: Passwords don't match
nl: De wachtwoorden komen niet overeen

en: Perfect for personal computers or laptops, select this installation type to install a graphical desktop environment and create a system ideal for home or desktop use.
nl: Ideaal voor PC's en laptops. Met deze optie installeert u een grafische desktop die uitermate geschikt is voor thuisgebruik of voor op het werk.

en: Performing post install configuration...
nl: Bezig met na-installatie configuratie...

en: Performing post upgrade configuration...
nl: Configuratie nabewerking is bezig...

en: Persian
nl: Persisch

en: Phoenix Islands
nl: Phoenix Eilanden

en: Physical Volumes to _Use:
nl: Te gebruiken fysieke volumes:

en: Pick a root password. You must type it twice to ensure you know what it is and didn't make a mistake in typing. Remember that the root password is a critical part of system security!
nl: Kies een wachtwoord voor de 'root' gebruiker. U moet het wachtwoord twee maal invoeren om er zeker van te zijn dat u geen typfout heeft gemaakt. Denk er aan dat het root-wachtwoord een kritiek onderdeel van de systeembeveiliging is!

en: Please choose how you would like to prepare the file system on this partition.
nl: Kies hoe u het bestandssysteem op deze partitie wilt prepareren.

en: Please choose your default desktop environment:
nl: Kies uw standaard desktop-omgeving:

en: Please choose your login type:
nl: Kies uw login-type:

en: Please connect to %s to begin the install...
nl: Maak een verbinding met %s om de installatie te beginnen...

en: Please connect to begin the install...
nl: Maak een verbinding om de installatie te beginnen...

en: Please enter a logical volume name.
nl: Voer een naam in voor het logische volume.

en: Please enter a volume group name.
nl: Voer een naam in voor de volumegroep.

en: Please enter any parameters which you wish to pass to the %s module separated by spaces.  If you don't know what parameters to supply, skip this screen by pressing the "OK" button.  A list of available options can be obtained by pressing the F1 key.
nl: De module %s kan parameters (gescheiden door spaties) meekrijgen die de werking beïnvloeden. Als u niet weet welke parameters u moet opgeven, kunt u dit scherm gewoon overslaan door nu op "OK" te klikken. Een lijst met beschikbare parameters kan verkregen worden via de F1 funktie toets.

en: Please enter the IP configuration for this machine. Each item should be entered as an IP address in dotted-decimal notation (for example, 1.2.3.4).
nl: Voer de IP-configuratie voor deze machine in. Elk item moet worden ingevoerd als een IP-adres in decimale notatie, gescheiden door punten (bijvoorbeeld: 1.2.3.4).

en: Please enter the following information:
    
        o the name or IP number of your %s server
        o the directory on that server containing
          %s for your architecture
nl: Geef de volgende informatie:
    
        o de naam of het IP-nummer van uw %s-server
        o de map op die server die %s bevat voor uw
          architectuur

en: Please enter the sync rates for your monitor. 
    
    NOTE - it is not usually necessary to edit sync rates manually, and care should be taken to make sure the values entered are accurate.
nl: Voer de sync-frequenties in voor uw beeldscherm. 
    
    LET WEL - het is gewoonlijk niet nodig om sync-frequenties handmatig te bewerken. Voorzichtigheid is geboden; Verzeker uzelf ervan dat de ingevoerde waarden accuraat zijn.

en: Please insert %s disc %d to continue.
nl: Plaats %s CD %d om door te gaan.

en: Please insert a floppy now. All contents of the disk will be erased, so please choose your diskette carefully.
nl: Voer nu een diskette in. Alle gegevens op de diskette zullen worden verwijderd, dus let goed op welke diskette u gebruikt.

en: Please manually connect your vnc client to %s to begin the install.
nl: Maak met uw vnc-cliënt verbinding met %s om de installatie te beginnen.

en: Please manually connect your vnc client to begin the install.
nl: Maak met uw vnc-cliënt verbinding om de installatie te beginnen.

en: Please remove any diskettes from the floppy drive, and insert the floppy diskette that is to contain the boot disk.
    
    All data will be ERASED during creation of the boot disk.
nl: Verwijder, indien nodig, diskettes uit het diskettestation en voer een nieuwe in die de opstartdiskette zal worden.
    
    Bij het maken van de opstartdiskette zullen alle oude gegevens hierop worden VERWIJDERD.

en: Please select a source drive.
nl: Selecteer een bronstation.

en: Please select the amount of video RAM present on your video card. Choose '%s' to reset the selection to the amount the installer detected on your card.
nl: Selecteer de hoeveelheid video-RAM op uw videokaart. Kies '%s' om de selectie te resetten naar de hoeveelheid RAM die het installatieprogramma heeft gedetecteerd op uw kaart.

en: Please select the boot loader that the computer will use.  GRUB is the default boot loader. However, if you do not wish to overwrite your current boot loader, select "Do not install a boot loader."
nl: Selecteer de bootloader die de computer zal gebruiken. GRUB is de standaard bootloader. Als u echter uw huidige bootloader niet wilt overschrijven, selecteer dan: "Geen bootloader installeren."

en: Please select the color depth you would like to use:
nl: Selecteer de gewenste kleurdiepte:

en: Please select the driver below which you wish to load.  If it does not appear and you have a driver disk, press F2.
nl: Welk stuurprogramma zal ik proberen? Als het benodigde stuurprogramma niet in de lijst voorkomt en u heeft een aparte stuurprogramma-diskette, druk dan op F2.

en: Please select the monitor attached to your system.
nl: Selecteer het beeldscherm dat bij uw systeem hoort.

en: Please select the nearest city in your timezone:
nl: Kies de dichtstbijzijnde stad in uw tijdzone:

en: Please select the resolution you would like to use:
nl: Selecteer de gewenste resolutie:

en: Please select the target drives for the clone operation.
nl: Selecteer de doelstations voor de kloonbewerking.

en: Please select the video card present in your system.  Choose '%s' to reset the selection to the card the installer detected in your system.
nl: Selecteer welke videokaart in uw systeem zit.  Kies '%s' om de selectie te resetten naar de kaart die het installatieprogramma heeft gedetecteerd in uw systeem.

en: Please specify a mount point for this partition.
nl: Geef een koppelpunt op voor deze partitie.

en: Please wait while formatting drive %s...
nl: Een ogenblik geduld, station %s wordt nu geformatteerd...

en: Polish
nl: Pools

en: Portuguese
nl: Portugees

en: Portuguese(Brazilian)
nl: Portugees(Braziliaans)

en: Post Install
nl: Na-installatie

en: Post Install Script
nl: Post installatie script

en: Post Upgrade
nl: Nabewerking van verbetering

en: Post Upgrade Script
nl: Nabewerkings script

en: Preparing RPM transaction...
nl: Opzetten van RPM-overdracht...

en: Preparing to install...
nl: De installatie wordt nu voorbereid...

en: Press <Enter> to end the installation process.
nl: Geef <Enter> om het installatieproces te beëindigen.

en: Primary DNS
nl: Eerste DNS-server

en: Primary DNS:
nl: Eerste DNS-server:

en: Primary nameserver:
nl: Eerste naamserver:

en: Proceed
nl: Verder gaan

en: Proceed with upgrade?
nl: Verder gaan met de upgrade?

en: Processing
nl: Verwerken

en: Queensland - Holiday Islands
nl: Queensland - Holiday Eilanden

en: Queensland - most locations
nl: Queensland - meeste lokaties

en: RAID Device %s
nl: RAID-opstelling %s

en: RAID Devices
nl: RAID-opstellingen

en: RAID Level:
nl: RAID-level:

en: RAID Members:
nl: RAID-onderdelen:

en: RAID Options
nl: RAID-opties

en: RAID _Device:
nl: RAID-_opstelling:

en: RAID _Level:
nl: RAID-_level:

en: RAM detected (MB):
nl: RAM gedetecteerd (MB):

en: R_AID
nl: _RAID

en: Re_set
nl: Re_setten

en: Re_view (and modify if needed) the partitions created
nl: De aangemaakte partities herzien en zonodig _aanpassen

en: Read-Only
nl: Alleen-lezen

en: Reading
nl: Lezen

en: Reading anaconda updates...
nl: Anaconda updates worden nu gelezen...

en: Reading driver disk...
nl: Inlezen van stuurprogramma-diskette...

en: Reading package information...
nl: Pakket-informatie wordt gelezen...

en: Reboo_t
nl: Her_starten

en: Reboot
nl: Herstarten

en: Reboot?
nl: Herstarten?

en: Rebooting System
nl: Systeem herstarten

en: Reinstall System
nl: Systeem opnieuw installeren

en: Release Notes
nl: Versie-informatie

en: Release notes are missing.
nl: Versie-informatie ontbreekt.

en: Remaining
nl: Resterend

en: Remaining time: %s minutes
nl: Resterende tijd: %s minuten

en: Remaining:
nl: Resterend:

en: Remote Login (SSH)
nl: Login op afstand (SSH)

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Remove all Linux partitions on this system
nl: Alle Linux-partities op dit systeem verwijderen

en: Remove all partitions on this system
nl: Alle partities op dit systeem verwijderen

en: Remove any installation media (diskettes or CD-ROMs) used during the installation process and press <Enter> to reboot your system.
nl: Verwijder alle installatie media (diskettes of CD-ROMs) die u tijdens de installatie heeft gebruikt en geef <Enter> om uw systeem te herstarten.

en: Remove any installation media (diskettes or CD-ROMs) used during the installation process and press the "Reboot" button to reboot your system.
nl: Verwijder alle installatiemedia (diskettes of CD-ROMs) die u tijdens de installatie heeft gebruikt en klik op <Herstarten> om uw systeem te herstarten.

en: Request server via broadcast
nl: De server via broadcast verzoeken

en: Requested Logical Volume Does Not Exist
nl: Gevraagd logisch volume bestaat niet

en: Requested Partition Does Not Exist
nl: Gevraagde partitie bestaat niet

en: Requested Raid Device Does Not Exist
nl: Gevraagd RAID apparaat bestaat niet

en: Requested Volume Group Does Not Exist
nl: Gevraagde volumegroep bestaat niet

en: Requested password contains non-ascii characters which are not allowed for use in password.
nl: Het gevraagde wachtwoord bevat non-ascii tekens hetgeen niet is toegestaan in wachtwoorden.

en: Requested value is not an integer
nl: Gevraagde waarde is geen geheel getal

en: Requested value is too large
nl: Gevraagde waarde is te groot

en: Required Install Media
nl: Vereiste installatie media

en: Requirement
nl: Vereiste

en: Rescue
nl: Redding

en: Rescue Method
nl: Redding-methode

en: Rescue Mode
nl: Herstel Mode

en: Rese_t
nl: _Resetten

en: Reset
nl: Resetten

en: Resolution
nl: Resolutie

en: Resolution:
nl: Resolutie:

en: Restore _original values
nl: _Oorspronkelijke waardes terughalen

en: Retrieving
nl: Bezig met ophalen

en: Retry
nl: Opnieuw

en: Root Password
nl: Root-wachtwoord

en: Root _Password:
nl: Root-_wachtwoord:

en: Running anaconda via telnet...
nl: Anaconda wordt via telnet opgestart...

en: Running anaconda, the %s rescue mode - please wait...
nl: Anaconda, de %s herstel modus, wordt opgestart - een ogenblik geduld...

en: Running anaconda, the %s system installer - please wait...
nl: Anaconda, het %s installatieprogramma, wordt opgestart - een ogenblik geduld...

en: Running dasdfmt means the loss of 
    ALL DATA on drive %s.
    
    Do you really want this?
nl: Het uitvoeren van dasdfmt betekent 
    het verlies van ALLE DATA op station 
    %s.
    
    Wilt u dit echt?

en: Russian
nl: Russisch

en: S & SE Brazil (GO, DF, MG, ES, RJ, SP, PR, SC, RS)
nl: Z & ZO Brazilië (GO, DF, MG, ES, RJ, SP, PR, SC, RS)

en: SILO Configuration
nl: SILO configureren

en: SMB Work_group:
nl: SMB-werk_groep:

en: SMB _Server:
nl: SMB-_server:

en: Save
nl: Bewaren

en: Save Crash Dump
nl: Crash-dump opslaan

en: Saving Screenshot
nl: Opslaan schermafdruk

en: Screenshots Copied
nl: Schermafdrukken gekopieerd

en: Searching
nl: Zoekende

en: Searching for %s installations...
nl: Bezig met zoeken naar %s installaties...

en: Secondary DNS
nl: Tweede DNS-server

en: Secondary DNS:
nl: Tweede DNS-server:

en: Security Enhanced Linux (SELinux) provides finer-grained security controls than those available in a traditional Linux system.  It can be set up in a disabled state, a state which only warns about things which would be denied, or a fully active state.
nl: Security Enhanced Linux (SELinux) biedt meer verfijnde beveiligingscontroles dan gebruikelijk in een traditioneel Linux systeem.  SELinux kan worden uitgezet zodat het niet actief is. Het kan ook worden ingesteld zodat het alleen waarschuwt over zaken die niet zouden zijn toegestaan. SELinux kan ook worden ingesteld zodat het volledig actief is.

en: Select 'Yes' to continue and format these partitions, or 'No' to go back and change these settings.
nl: Kies 'Ja' om door te gaan en deze partities te formatteren of 'Nee' om terug te gaan en deze instellingen te veranderen.

en: Select All
nl: Alles selecteren

en: Select Default _Only
nl: _Alleen standaard selecteren

en: Select Device Driver to Load
nl: Kies een stuurprogramma

en: Select Partition
nl: Partitie selecteren

en: Select _additional languages to install on the system:
nl: Kies _andere talen die u op dit systeem wilt installeren:

en: Select _all in group
nl: _Gehele groep selecteren

en: Select a drive to partition with fdisk:
nl: Kies een station dat met fdisk moet worden gepartitioneerd:

en: Select drive to run fdasd on
nl: Kies een station waar fdasd op uitgevoerd moet worden

en: Select driver
nl: Stuurprogramma selecteren

en: Select driver disk image
nl: Stuurprogramma-bestand selecteren

en: Select individual packages
nl: Individuele pakketten kiezen

en: Select the _default language for the system:
nl: _Kies de standaardtaal voor dit systeem:

en: Select the _partition to put the swap file on:
nl: Kies de _partitie waar het wisselbestand op moet worden gezet:

en: Select the appropriate mouse for the system.
nl: Kies de juiste muis voor dit systeem.

en: Select the color depth and video mode you want to use for your system.
nl: Kies kleurdiepte en de videomodus die u voor uw systeem wilt gebruiken.

en: Select the drive(s) to use for this installation:
nl: Kies de station(s) die u voor deze installatie wilt gebruiken:

en: Select the file which is your driver disk image.
nl: Selecteer het stuurprogramma-bestand.

en: Select the monitor for your system.  Use the '%s' button to reset to the probed values.
nl: Selecteer uw beeldscherm.  Gebruik de '%s'-knop om de gevonden waarden te resetten.

en: Select the video card and video RAM for your system.
nl: Selecteer de videokaart en video-RAM voor uw systeem.

en: Select this installation type if you would like to set up file sharing, print sharing, and Web services. Additional services can also be enabled, and you can choose whether or not to install a graphical environment.
nl: Kies voor dit installatietype als u bestand-delen (file-sharing), printer-delen of webservices wilt instellen. Tevens kunnen extra diensten worden aangezet en kunt u kiezen of u een grafische desktop wilt installeren.

en: Select this installation type to gain complete control over the installation process, including software package selection and partitioning.
nl: Selecteer deze optie om volledige controle te verkrijgen over het installatie-proces, inclusief de selectie van softwarepakketten en partitionering.

en: Sending request for IP information for %s...
nl: Verzoek om IP-informatie voor %s wordt verzonden...

en: Set Root Password
nl: Het root-wachtwoord instellen

en: Set default PROM boot device
nl: Standaard PROM boot-device instellen

en: Set default PROM boot device to linux
nl: Standaard PROM-boot-device instellen op Linux

en: Set the hostname:
nl: Computernaam instellen:

en: Setup Networking
nl: Netwerken instellen

en: Show _Help
nl: _Hulp Tonen

en: Silo Configuration
nl: Silo instellingen

en: Size
nl: Grootte

en: Size
    (MB)
nl: Grootte
    (MB)

en: Size    :
nl: Grootte :

en: Size (MB)
nl: Grootte (MB)

en: Size (MB):
nl: Grootte (MB):

en: Skip
nl: Overslaan

en: Skip Boot Loader
nl: Bootloader overslaan

en: Skip X Configuration
nl: X configureren overslaan

en: Skip boot loader updating
nl: Bootloader bijwerken overslaan

en: Slovenian
nl: Sloveens

en: Society Islands
nl: Society Eilanden

en: Software RAID allows you to combine several disks into a larger RAID device.  A RAID device can be configured to provide additional speed and reliability compared to using an individual drive.  For more information on using RAID devices please consult the %s documentation.
    
    You currently have %s software RAID partition(s) free to use.
nl: Softwarematig RAID maakt het mogelijk verschillende harde schijven te combineren tot een grotere RAID-opstelling. Een RAID-opstelling kan zo worden geconfigureerd dat het extra snelheid of betrouwbaarheid levert ten opzichte van een enkele harde schijf. Voor meer informatie over het gebruik van RAID-devices, zie de %s documentatie.
    
    U heeft momenteel %s softwarematige RAID-partitie(s) vrij voor gebruik.

en: Software RAID is NOT supported on this platform.
nl: Softwarematig RAID wordt NIET door dit platform ondersteund.

en: Some of the packages you have selected to install require packages you have not selected. If you just select OK all of those required packages will be installed.
nl: Enkele van de pakketten die u heeft geselecteerd hebben weer andere pakketten nodig die u niet geselecteerd heeft. Als u gewoon OK geeft, worden al die benodigde pakketten geïnstalleerd.

en: Source Drive Error
nl: Bronstation fout

en: Source Drive:
nl: Bronstation:

en: South Australia
nl: Zuid Australië

en: Space Needed
nl: Benodigde schijfruimte

en: Spanish
nl: Spaans

en: Specify optional module arguments
nl: Optionele module-parameters opgeven

en: Start
nl: Begin

en: Start Cylinder:
nl: Begin-cylinder:

en: Start VNC
nl: VNC starten

en: Starting Interface
nl: Interface instellen

en: Starting VNC...
nl: Bezig met opstarten van VNC...

en: Starting graphical installation...
nl: Grafische installatie wordt nu opgestart...

en: Starting install process, this may take several minutes...
nl: Het installatieproces wordt nu opgestart. Dit kan enkele minuten duren...

en: Suggested size (MB):
nl: Aanbevolen grootte (MB):

en: Summary
nl: Overzicht

en: Swap file _size (MB):
nl: Wisselbestand _grootte (MB):

en: Swap file size (MB):
nl: Grootte wisselbestand (MB):

en: Swedish
nl: Zweeds

en: System clock uses _UTC
nl: Systeemklok gebruikt _UTC

en: System to Rescue
nl: Te herstellen systeem

en: System to Upgrade
nl: Systeem om te upgraden

en: Target Drive Error
nl: Doelstation fout

en: Target Drive(s):
nl: Doelstation(s):

en: Tasmania
nl: Tasmanië

en: Tertiary DNS
nl: Derde DNS-server

en: Tertiary DNS:
nl: Derde DNS-server:

en: Test
nl: Testen

en: Text
nl: Tekst

en: Thank you for downloading this pre-release of %s.
    
    This is not a final release and is not intended for use on production systems.  The purpose of this release is to collect feedback from testers, and it is not suitable for day to day usage.
    
    To report feedback, please visit:
    
       http://bugs.contribs.org/
    
    and file a report against '%s'.
nl: Dank U wel voor het downloaden van de pre-release van %s.
    
    Dit is niet een officiële versie en is niet bedoeld voor gebruik op productie systemen. Het doel van deze release is voor testers om kommentaar te kunnen leveren en is niet geschikt voor dagelijks gebruik.
    
    Voor het rapporteren van feedback, bezoek:
    
         http://bugs.contribs.org/
    
    en vul een rapport in tegen '%s'.

en: Thank you for downloading this pre-release of %s.
    
    This is not a final release and is not intended for use on production systems.  The purpose of this release is to collect feedback from testers, and it is not suitable for day to day usage.
    
    To report feedback, please visit:
    
       http://bugzilla.redhat.com/bugzilla
    
    and file a report against '%s'.
nl: Dank u voor het downloaden van deze proefversie van %s.
    
    Dit is niet de uiteindelijke versie en het is niet bedoeld voor gebruik op productie-systemen. De bedoeling van deze versie is het verzamelen van feedback van testers. Het is niet geschikt voor dagelijks gebruik.
    
    Voor het geven van feedback, ga naar:
    
       http://bugzilla.redhat.com/bugzilla
    
    en maak een foutrapportage voor '%s'.

en: That directory could not be mounted from the server.
nl: Die map kon niet vanaf de server worden aangekoppeld.

en: That directory does not seem to contain a %s installation tree.
nl: Die map bevat kennelijk geen %s installatiebestanden.

en: That's not the correct %s CDROM.
nl: Dat is niet de juiste %s CD.

en: The %s CD was not found in any of your CDROM drives. Please insert the %s CD and press %s to retry.
nl: De %s CD werd niet in een van uw CDROM-stations gevonden. Voer de %s CD in en klik op %s om opnieuw te proberen.

en: The %s boot loader will be installed on /dev/%s.
nl: De bootloader %s zal worden geïnstalleerd op /dev/%s.

en: The %s installation tree in that directory does not seem to match your boot media.
nl: De %s installatiebestanden in die map komen niet overeen met uw opstart-medium.

en: The %s sync rate is invalid:
    
          %s
    
    A valid sync rate can be of the form:
    
          31.5                   a single number
        50.1-90.2                a range of numbers
    31.5,35.0,39.3-40.0          a list of numbers/ranges
nl: De %s sync-frequentie is ongeldig:
    
          %s
    
    Een geldige sync-frequentie is in de vorm:
    
          31.5                   een enkel getal
        50.1-90.2                een bereik van getallen
    31.5,35.0,39.3-40.0          een lijst van getallen/bereiken

en: The 2.4 kernel needs significantly more swap than older kernels, as much as twice as much swap space as RAM on the system.  You currently have %dMB of swap configured, but you may create additional swap space on one of your file systems now.
nl: De 2.4 kernel heeft aanzienlijk meer wisselgeheugen nodig dan oudere kernels; Tot twee keer de hoeveelheid RAM-geheugen die in het systeem zit. U heeft momenteel %d MB wisselgeheugen geconfigureerd, maar u kunt nu extra wisselgeheugen maken op een van uw bestandssystemen.

en: The 2.4 kernel needs significantly more swap than older kernels, as much as twice as much swap space as RAM on the system. You currently have %dMB of swap configured, but you may create additional swap space on one of your file systems now.
nl: De 2.4 kernel heeft aanzienlijk meer wisselgeheugen nodig dan oudere kernels; Tot twee keer de hoeveelheid RAM-geheugen die in het systeem zit. U heeft momenteel %d MB wisselgeheugen geconfigureerd, maar u kunt nu extra wisselgeheugen maken op een van uw bestandssystemen.

en: The IP information you have entered is invalid.
nl: De ingevoerde IP-informatie is ongeldig.

en: The VNC server is now running.
nl: De VNC-server is nu opgestart.

en: The arch of the release of %s you are upgrading to appears to be %s which does not match your previously installed arch of %s.  This is likely to not succeed.  Are you sure you wish to continue the upgrade process?
nl: De architectuur van de versie van %s die u aan het upgraden bent lijkt %s te zijn, welke niet overeenkomt met de vorige geinstalleerde architectuur van %s.  Dit zal waarschijnlijk niet lukken.  Weet u zeker dat u wilt doorgaan met het upgrade proces?

en: The boot diskette allows you to boot your %s system from a floppy diskette.  A boot diskette allows you to boot your system in the event your bootloader configuration stops working, if you chose not to install a boot loader, or if your third-party boot loader does not support Linux.
    
    It is highly recommended you create a boot diskette.
nl: De opstartdiskette biedt de mogelijkheid uw %s systeem vanaf diskette op te starten. Een opstartdiskette is handig als de opstart-configuratie plotseling niet meer werkt, als u er voor kiest geen bootloader te installeren of als uw externe bootloader geen ondersteuning biedt voor Linux.
    
    Het wordt sterk aanbevolen een opstartdiskette te maken.

en: The boot diskette allows you to boot your %s system from a floppy diskette.  A boot diskette allows you to boot your system in the event your bootloader configuration stops working.
    
    It is highly recommended you create a boot diskette.
    
    Would you like to create a boot diskette?
nl: De opstartdiskette biedt de mogelijkheid om uw %s systeem vanaf de diskette op te starten. Dit is met name van belang als uw bootloader- configuratie, om welke reden dan ook, niet meer functioneert.
    
    Het wordt sterk aanbevolen om een opstartdiskette te maken.
    
    Wilt u nu een opstartdiskette maken?

en: The boot manager %s uses can boot other operating systems as well. You need to tell me what partitions you would like to be able to boot and what label you want to use for each of them.
nl: De bootloader die %s gebruikt kan ook andere besturingssystemen opstarten. U moet aangeven van welke partities u wilt kunnen opstarten en welk label u elk van deze partities wilt geven.

en: The boot manager Red Hat uses can boot other operating systems as well. You need to tell me what partitions you would like to be able to boot and what label you want to use for each of them.
nl: De bootloader die Red Hat gebruikt kan ook andere besturingssystemen opstarten. U moet aangeven van welke partities u wilt kunnen opstarten en welk label u elk van deze partities wilt geven.

en: The comps file in your installation tree is missing critical groups.  Please ensure that your install tree has been correctly generated.
nl: Het comps bestand in uw installatie boom mist kritische groepen.  Zorg ervoor dat uw installatie boom correct gegenereerd word.

en: The current requested size (%10.2f MB) is larger than maximum logical volume size (%10.2f MB).
nl: De grootte (%10.2f MB) die momenteel verzocht wordt is groter dan de maximum logische volume-grootte (%10.2f MB).

en: The current requested size (%10.2f MB) is larger than maximum logical volume size (%10.2f MB). To increase this limit you can increase the Physical Extent size for this Volume Group.
nl: De grootte (%10.2f MB) die momenteel verzocht wordt is groter dan de maximum logische volume-grootte (%10.2f MB). Om deze limiet te verhogen, kunt u de fysieke afmeting voor deze Volumegroep vergroten.

en: The current requested size (%10.2f MB) is larger than the available size in the volume group (%10.2f MB).
nl: De grootte (%10.2f MB) die momenteel verzocht wordt is groter dan de beschikbare grootte in de volumegroep (%10.2f MB).

en: The default installation environment includes our recommended package selection, including:
nl: De standaard installatie omgeving bevat onze aanbevolen pakket selectie waaronder:

en: The default installation environment includes our recommended package selection.  After installation, additional software can be added or removed using the 'system-config-packages' tool.
    
    However %s ships with many more applications, and you may customize the selection of software installed if you want.
nl: De standaard installatie omgeving bevat onze aangeraden pakket selectie.  Na de installatie kan additionele software worden toegevoegd of verwijderd door gebruik te maken van de tool 'system-config-packages'.
    
    %s heeft echter veel meer toepassingen en u kunt de verzameling geïnstalleerde software desgewenst aanpassen.

en: The device %s is LDL formatted instead of CDL formatted.  LDL formatted DASDs are not supported for usage during an install of %s.  If you wish to use this disk for installation, it must be re-initialized causing the loss of ALL DATA on this drive.
    
    Would you like to reformat this DASD using CDL format?
nl: Het apparaat %s is geformatteerd met LDL in plaats van CDL.  LDL geformatteerde DASDs zijn niet ondersteund voor gebruik gedurende een installatie van %s.  Als u deze disk voor installatie wilt gebruiken dient deze opnieuw geïnitialiseerd te worden wat inhoud dat ALLE DATA op deze drive verloren zal gaan.
    
    Wilt u deze DASD opnieuw formatteren met het CDL formaat?

en: The drive /dev/%s has more than 15 partitions on it.  The SCSI subsystem in the Linux kernel does not allow for more than 15 partitons at this time.  You will not be able to make changes to the partitioning of this disk or use any partitions beyond /dev/%s15 in %s
nl: De vaste schijf /dev/%s heeeft meer dan 15 partities.   Het SCSI subsysteem in de Linux kernel heeft op dit moment geen support voor meer dan 15 partities. U zult geen partitie wijzigingen kunnen maken op deze vaste schijf of enige partitie voorbij  /dev/%s15 op %s kunnen gebruiken

en: The drive /dev/%s will now be cloned to the following drives:
nl: Het station /dev/%s zal nu worden gekloond naar de volgende stations:

en: The drive clone editor could not be created for some reason.
nl: De stationskloon-editor kon om een of andere reden niet aangemaakt worden.

en: The end cylinder must be greater than the start cylinder.
nl: De eind-cylinder moet groter zijn dan de begin-cylinder.

en: The entered IP '%s' is not a valid IP.
nl: Het ingevoerde IP '%s' is geen geldig IP.

en: The file systems of the Linux installation you have chosen to upgrade have already been mounted. You cannot go back past this point.
nl: De bestandssystemen van de Linux-versie die u wilt vernieuwen zijn reeds aangekoppeld. U kunt nu niet meer terug gaan.

en: The following ISO images are missing which are required for the install:
    
    %s
    The system will now reboot.
nl: De volgende ISO bestanden, welke nodig zijn voor de installatie, ontbreken:
    
    %s
    Het systeem zal nu herstarten.

en: The following are directories which should instead be symbolic links, which will cause problems with the upgrade.  Please return them to their original state as symbolic links and restart the upgrade.
nl: Dit zijn mappen die eigenlijk symbolische links behoren te zijn. Dit geeft problemen tijdens de upgrade. Verander ze in de oorspronkelijke toestand van symbolische links en herstart de upgrade.

en: The following critical errors exist with your requested partitioning scheme.
nl: Er zijn de volgende kritieke fouten met uw opgegeven partitieschema.

en: The following critical errors exist with your requested partitioning scheme. These errors must be corrected prior to continuing with your install of %s.
    
    %s
nl: In uw opgegeven partitieschema zitten de volgende kritieke fouten. Deze fouten moeten eerst gecorrigeerd worden voordat de installatie van %s voortgezet kan worden.
    
    %s

en: The following devices have been found on your system.
nl: De volgende apparaten zijn op uw systeem gevonden.

en: The following error was found while parsing your kickstart configuration:
    
    %s
nl: De volgende fout is opgetreden tijdens het verwerken van uw kickstart configuratie:
    
    %s

en: The following errors occurred with your partitioning:
    
    %s
    
    Press 'OK' to reboot your system.
nl: Bij uw partitionering zijn de volgende fouten opgetreden:
    
    %s
    
    Geef 'OK' om uw systeem te herstarten.

en: The following errors occurred with your partitioning:
    
    %s
    
    This can happen if there is not enough space on your hard drive(s) for the installation.%s
nl: Bij uw partitionering zijn de volgende fouten opgetreden:
    
    %s
    
    Dit kan gebeuren als er te weinig ruimte op de harde schijf is voor de installatie.%s

en: The following file systems for your Linux system were not unmounted cleanly.  Please boot your Linux installation, let the file systems be checked and shut down cleanly to upgrade.
    %s
nl: De volgende bestandssystemen van uw Linux-systeem zijn niet netjes afgekoppeld.  Start uw oorspronkelijke Linux-versie op, controleer de bestandssystemen en sluit netjes af voordat u met de upgrade begint.
    %s

en: The following file systems for your Linux system were not unmounted cleanly.  Would you like to mount them anyway?
    %s
nl: De volgende bestandssystemen van uw Linux-systeem zijn niet netjes afgekoppeld.  Wilt u ze toch aankoppelen?
    %s

en: The following files are absolute symbolic links, which we do not support during an upgrade. Please change them to relative symbolic links and restart the upgrade.
nl: De volgende bestanden zijn absolute symbolische links. Deze worden niet ondersteund tijdens een upgrade. Verander ze in relatieve symbolische links en herstart de upgrade.

en: The following installed system will be upgraded:
nl: Het volgende geïnstalleerd systeem zal een upgrade krijgen:

en: The following invalid argument was specified for the kickstart driver disk command: %s:%s
nl: Het volgende foutief argument was opgegeven voor het kickstart driver disk commando: %s:%s

en: The following partitions were not deleted because they are in use:
    
    %s
nl: De volgende partities werden niet verwijderd omdat ze in gebruik zijn:
    
    %s

en: The following pre-existing partitions have been selected to be formatted, destroying all data.
nl: De volgende, reeds bestaande partities zullen worden geformatteerd. Alle gegevens hierop worden vernietigd.

en: The following warnings exist with your requested partition scheme.
nl: Er zijn de volgende waarschuwingen met uw opgegeven partitieschema.

en: The following warnings exist with your requested partition scheme.
    
    %s
    
    Would you like to continue with your requested partitioning scheme?
nl: Bij uw opgegeven partitieschema worden de volgende waarschuwingen gegeven.
    
    %s
    
    Wilt u doorgaan met uw opgegeven partitieschema?

en: The hostname "%s" is not valid for the following reason:
    
    %s
nl: De computernaam "%s" is niet geldig om de volgende reden:
    
    %s

en: The installation program is unable to upgrade systems with a pre-rpm 4.x database. Please install the errata rpm packages for your release as described in the release notes and then run the upgrade procedure.
nl: Het installatieprogramma is niet in staat om systemen een upgrade te geven die nog gebruik maken van een een pre-rpm 4.x-database. Installeer eerst de errata rpm-pakketten van uw distributie-versie, zoals beschreven in de versie-informatie en voer daarna de upgrade-procedure uit.

en: The installer has detected the %s boot loader currently installed on %s.
nl: Het installatieprogramma heeft de bootloader %s gedetecteerd, momenteel op %s geïnstalleerd.

en: The installer is unable to detect the boot loader currently in use on your system.
nl: Het installatieprogramma is niet in staat de bootloader te detecteren die momenteel op uw systeem in gebruik is.

en: The installer will now exit...
nl: Het installatieprogramma zal nu afsluiten...

en: The logical volume name "%s" is already in use. Please pick another.
nl: De logisch volumenaam "%s" is reeds in gebruik. Kies een andere.

en: The logical volumes you have configured require %g MB, but the volume group only has %g MB.  Please either make the volume group larger or make the logical volume(s) smaller.
nl: De door u geconfigureerde logische volumes hebben %g MB nodig, maar de volumegroep heeft slechts %g MB.  U kunt, ofwel de volumegroep groter maken, of de logische volumes kleiner maken.

en: The maximum number of spares with a RAID0 array is 0.
nl: Het maximum aantal reserves bij een RAID0 opstelling is 0.

en: The media check %sis complete, and the result is: %s
nl: De medium-controle %s is compleet en het resultaat is: %s

en: The mount point "%s" is already in use, please choose a different mount point.
nl: Het koppelpunt "%s" is reeds in gebruik. Kies een ander koppelpunt.

en: The mount point "%s" is in use, please pick another.
nl: Het koppelpunt "%s" is in gebruik. Kies een andere.

en: The mount point %s cannot be used.  It must be a symbolic link for proper system operation.  Please select a different mount point.
nl: Het koppelpunt %s mag niet worden gebruikt.  Voor een juiste werking van het systeem moet het een symbolische link zijn.  Kies een ander koppelpunt.

en: The mount point is invalid.  Mount points must start with '/' and cannot end with '/', and must contain printable characters and no spaces.
nl: Het koppelpunt is ongeldig. Koppelpunten moeten beginnen met '/', mogen niet eindigen met '/' en moeten zichtbare tekens hebben en geen spaties.

en: The package %s-%s-%s cannot be opened. This is due to a missing file or perhaps a corrupt package.  If you are installing from CD media this usually means the CD media is corrupt, or the CD drive is unable to read the media.
    
    Press <return> to try again.
nl: Het pakket %s-%s-%s kon niet geopend worden. Dit kan veroorzaakt zijn door een ontbrekend of verminkt bestand. Indien u vanaf een CD-Rom installeert wordt dit meestal veroorzaakt door een defect op de CD of een CD-Rom speler die de CD niet goed kan lezen.
    
    Met <Enter> zal het installatieprogramma nogmaals proberen het bestand te lezen.

en: The packages you have installed, and any other packages which are needed to satisfy their dependencies, have been selected for installation. Would you like to customize the set of packages that will be upgraded?
nl: De geïnstalleerde pakketten, en andere mogelijke pakketten die nodig zijn om aan de afhankelijkheden te voldoen, zijn geselecteerd voor installatie. Wilt u de verzameling pakketten aanpassen die zullen worden vernieuwd?

en: The partition table on device %s (%s) was unreadable. To create new partitions it must be initialized, causing the loss of ALL DATA on this drive.
    
    This operation will override any previous installation choices about which drives to ignore.
    
    Would you like to initialize this drive, erasing ALL DATA?
nl: De partitietabel op device %s (%s) was onleesbaar. Om nieuwe partities te maken moet deze schijf geïnitialiseerd worden. Hierdoor zullen ALLE GEGEVENS op dit station verloren gaan.
    
    Deze actie zal alle voorgaande installatie keuzes met betrekking tot welke drives worden genegeerd teniet doen.
    
    Wilt u dit station initialiseren?

en: The partition table on device %s was unreadable. To create new partitions it must be initialized, causing the loss of ALL DATA on this drive.
    
    This operation will override any previous installation choices about which drives to ignore.
    
    Would you like to initialize this drive, erasing ALL DATA?
nl: De partitietabel op device %s was onleesbaar. Om nieuwe partities te maken moet deze schijf geïnitialiseerd worden. Hierdoor zullen ALLE GEGEVENS op dit station verloren gaan.
    
    Deze actie zal alle voorgaande installatie keuzes met betrekking tot welke drives worden genegeerd teniet doen.
    
    Wilt u dit station initialiseren?

en: The partition you selected will be deleted.
nl: De geselecteerde partitie zal worden verwijderd.

en: The partitioning options you have chosen have already been activated. You can no longer return to the disk editing screen. Would you like to continue with the installation process?
nl: De partitioneringsopties die u heeft gekozen, zijn reeds geactiveerd. U kunt niet meer teruggaan naar het scherm waarin de harde schijf kan worden bewerkt. Wilt u verder gaan met het installatieproces?

en: The password must be at least 6 characters long.
nl: Het wachtwoord moet tenminste 6 tekens lang zijn.

en: The password must be at least six characters long.
nl: Het wachtwoord moet tenminste 6 tekens lang zijn.

en: The passwords you entered were different.  Please try again.
nl: De wachtwoorden die u hebt ingevoerd zijn verschillend. Probeer het opnieuw.

en: The passwords you entered were different. Please try again.
nl: De wachtwoorden zijn verschillend. Probeer opnieuw.

en: The physical extent size cannot be changed because otherwise the space required by the currently defined logical volumes will be increased to more than the available space.
nl: De fysieke afmeting kan niet worden veranderd omdat anders de ruimte, benodigd voor de momenteel gedefinieerde logische volumes, groter wordt dan de beschikbare ruimte.

en: The physical extent size cannot be changed because the resulting maximum logical volume size (%10.2f MB) is smaller than one or more of the currently defined logical volumes.
nl: De fysieke afmeting kan niet worden veranderd omdat de resulterende maximum logische volume-grootte (%10.2f MB) kleiner is dan een of meer van de huidige gedefinieerde logische volumes.

en: The physical extent size cannot be changed because the value selected (%10.2f MB) is larger than the smallest physical volume (%10.2f MB) in the volume group.
nl: De fysieke afmeting kan niet worden veranderd omdat de geselecteerde waarde (%10.2f MB) groter is dan het kleinste fysieke volume (%10.2f MB) in de volumegroep.

en: The physical extent size cannot be changed because the value selected (%10.2f MB) is too large compared to the size of the smallest physical volume (%10.2f MB) in the volume group.
nl: De fysieke afmeting kan niet worden veranderd omdat de geselecteerde waarde (%10.2f MB) te groot is in vergelijking met de grootte van het kleinste fysieke volume (%10.2f MB) in de volumegroep.

en: The post installation script is running...
nl: Het post installatie script is actief...

en: The post upgrade script is running...
nl: Het nabewerking script is bezig...

en: The release notes are missing.
nl: Versie-informatie ontbreekt.

en: The requested size as entered is not a valid number greater than 0.
nl: De gevraagde grootte zoals die is ingevoerd is geen geldig getal groter dan 0.

en: The rescue environment will now attempt to find your Linux installation and mount it under the directory %s.  You can then make any changes required to your system.  If you want to proceed with this step choose 'Continue'.  You can also choose to mount your file systems read-only instead of read-write by choosing 'Read-Only'.
    
    If for some reason this process fails you can choose 'Skip' and this step will be skipped and you will go directly to a command shell.
nl: De reddingsomgeving zal nu trachten uw Linux installatie te vinden en aan te koppelen onder de map %s.  U kunt dan eventueel benodigde veranderingen aanbrengen in uw systeem.  Als u met deze stap wilt doorgaan kiest u: 'Doorgaan'.  U kunt er ook voor kiezen om uw bestandssystemen aan te koppelen in 'alleen-lezen'-modus in plaats van de 'lezen-schrijven'-modus. Hiervoor kiest u: 'Alleen-lezen'.
    
    Als dit door een of andere reden niet lukt kunt u kiezen voor: 'Overslaan' waardoor deze stap zal worden overgeslagen. U krijgt dan direkt een shell-prompt.

en: The root account is used for administering the system.  Enter a password for the root user.
nl: Het root account wordt gebruikt om het systeem te beheren.  Voer een wachtwoord in voor de gebruiker root.

en: The root password must be at least 6 characters long.
nl: Het root-wachtwoord moet tenminste 6 tekens lang zijn.

en: The root password must be at least six characters long.
nl: Het root-wachtwoord moet tenminste 6 tekens lang zijn.

en: The root user is already configured. You don't need to add this user here.
nl: De gebruiker root is reeds geconfigureerd. U hoeft deze gebruiker hier niet toe te voegen.

en: The screenshots have been saved into the directory:
    
    	/root/anaconda-screenshots/
    
    You can access these when you reboot and login as root.
nl: De schermafdrukken zijn opgeslagen in de map:
    
    	/root/anaconda-screenshots/
    
    U kunt deze bekijken wanneer u opstart en zich aanmeldt als root.

en: The size of the %s partition (%10.2f MB) exceeds the maximum size of %10.2f MB.
nl: De grootte van partitie %s (%10.2f MB) overschrijdt de limiet van %10.2f MB.

en: The size of the kernel modules needed for your machine make it impossible to create a boot disk that will fit on a floppy diskette.
nl: Door de grootte en het aantal kernel-modules die benodigd zijn voor uw computer is het onmogelijk een opstartdiskette te maken die op één floppy past.

en: The size of the requested partition (size = %s MB) exceeds the maximum size of %s MB.
nl: De grootte van de gevraagde partitie (grootte = %s MB) overschrijdt de maximumgrootte van %s MB.

en: The size of the requested partition is negative! (size = %s MB)
nl: De grootte van de gevraagde partitie is negatief! (grootte = %s MB)

en: The software you have selected to install will require the following CDs:
    
    %s
    Please have these ready before proceeding with the installation.  If you need to abort the installation and reboot please select "Reboot".
nl: De software die u heeft geselecteerd om te installeren vereist de volgende CDs:
    
    %s
    Zorg er voor dat u deze CDs heeft klaarliggen voordat u verder gaat met de installatie.  Als u de installatie wilt afbreken en herstarten selecteer dan "Herstarten".

en: The source drive /dev/%s cannot be selected as a target drive as well.
nl: Het bronstation /dev/%s kan niet tegelijkertijd als doelstation worden geselecteerd.

en: The source drive has no partitions to be cloned.  You must first define partitions of type 'software RAID' on this drive before it can be cloned.
nl: Het bronstation heeft geen partities die moeten worden gekloond. U moet op dit station eerst partities definiëren van het type 'softwarematig RAID' voordat het gekloond kan worden.

en: The source drive selected has partitions on it which are not of type 'software RAID'.
    
    These partitions will have to be removed before this drive can be cloned.
nl: Het geselecteerde bronstation bevat partities die niet van type 'softwarematig RAID' zijn.
    
    Deze partities zullen moeten worden verwijderd voordat dit station kan worden gekloond.

en: The source drive selected has partitions which are not constrained to the drive /dev/%s.
    
    These partitions will have to be removed or restricted to this drive before this drive can be cloned.
nl: Het geselecteerde bronstation bevat partities die niet beperkt zijn tot het station /dev/%s.
    
    Deze partities zullen moeten worden verwijderd of worden beperkt tot dit station voordat dit station kan worden gekloond.

en: The source drive selected has software RAID partition(s) which are members of an active software RAID device.
    
    These partitions will have to be removed before this drive can be cloned.
nl: Het geselecteerde bronstation bevat softwarematige RAID-partitie(s) die deel uitmaken van een werkzame softwarematige RAID-opstelling.
    
    Deze partities zullen moeten worden verwijderd voordat dit station kan worden gekloond.

en: The swap file must be between 1 and 2000 MB in size.
nl: De grootte van het wisselbestand moet liggen tussen 1 en 2000 MB.

en: The system will be rebooted now.
nl: Het systeem zal nu herstarten.

en: The target drive /dev/%s has a partition which cannot be removed for the following reason:
    
    "%s"
    
    This partition must be removed before this drive can be a target.
nl: Het doelstation /dev/%s heeft een partitie die niet kan worden verwijderd om de volgende reden:
    
    "%s"
    
    Deze partitie moet worden verwijderd voordat dit station als doel kan worden gebruikt.

en: The value you entered is not a valid number.
nl: De ingevoerde waarde is geen geldig getal.

en: The volume group name "%s" is already in use. Please pick another.
nl: De volumegroep-naam "%s" is reeds in gebruik. Kies een andere.

en: The z/IPL Boot Loader will be installed on your system after installation is complete. You can now enter any additional kernel and chandev parameters which your machine or your setup may require.
nl: Na afloop van de installatie zal de z/IPL bootloader op uw systeem worden geïnstalleerd. U kunt hier nu alvast extra kernel en chandev-parameters invoeren die voor uw machine of opstelling benodigd zijn.

en: The z/IPL Boot Loader will now be installed on your system.
    
    The root partition will be the one you selected previously in the partition setup.
    
    The kernel used to start the machine will be the one to be installed by default.
    
    If you wish to make changes later after the installation feel free to change the /etc/zipl.conf configuration file.
    
    You can now enter any additional kernel parameters which your machine or your setup may require.
nl: Nu zal de z/IPL Bootloader op uw systeem worden geïnstalleerd.
    
    De root-partitie zal degene zijn die u hiervoor heeft geselecteerd bij het opzetten van de partities.
    
    De kernel die gebruikt wordt om het systeem op te starten zal degene zijn die standaard wordt geïnstalleerd.
    
    Als u na de installatie nog veranderingen wilt aanbrengen kunt u dat vrijelijk doen in het configuratie-bestand: /etc/zipl.conf.
    
    U kunt nu extra kernel-parameters invoeren die uw computer of uw opstelling nodig heeft.

en: The z/IPL boot loader will be installed on your system.
nl: De z/IPL bootloader zal worden geïnstalleerd op uw systeem.

en: There are multiple partitions on this device which could contain the driver disk image.  Which would you like to use?
nl: Er zijn meerdere partities op dit apparaat die het stuurprogramma-bestand kunnen bevatten.  Welke wilt u gebruiken?

en: There is no room left in the volume group to create new logical volumes. To add a logical volume you will need to reduce the size of one or more of the currently existing logical volumes
nl: Er is in de volumegroep geen ruimte vrij om nieuwe logische volumes maken. Om een logische volume toe te voegen moet u de grootte van een of meer van de huidige logische volumes verkleinen

en: There is not enough space on the device you selected for the swap partition.
nl: Er is niet voldoende ruimte vrij op het device dat u selecteerde voor de wissel-partitie.

en: There was an error clearing the target drives.  Cloning failed.
nl: Er was een fout bij het schonen van de doelstations.  Klonen is mislukt.

en: There was an error installing %s.  This can indicate media failure, lack of disk space, and/or hardware problems.  This is a fatal error and your install will be aborted.  Please verify your media and try your install again.
    
    Press the OK button to reboot your system.
nl: Er was een fout bij het installeren van %s.  De oorzaak kan zijn: slechte mediadrager, te weinig vrije ruimte of hardwareproblemen. Dit is een fatale fout en uw installatie zal worden afgebroken.  Controleer uw mediadrager en probeer opnieuw te installeren.
    
    Geef OK om uw systeem opnieuw op te starten.

en: These errors must be corrected prior to continuing with your install of %s.
nl: Deze fouten moeten worden hersteld voordat u verder kunt gaan met de installatie van %s.

en: This RAID device can have a maximum of %s spares. To have more spares you will need to add members to the RAID device.
nl: Deze RAID-opstelling mag maximaal %s reserves hebben. Om meer reserves te kunnen hebben zult u RAID-onderdelen moeten toevoegen.

en: This boot target cannot be deleted because it is for the %s system you are about to install.
nl: Dit opstartdoel kan niet worden verwijderd omdat het voor het %s systeem is dat u wilt gaan installeren.

en: This change in the value of the physical extent will require the sizes of the current logical volume requests to be rounded up in size to an integer multiple of the physical extent.
    
    This change will take affect immediately.
nl: Deze verandering in de fysieke afmeting heeft tot gevolg dat de grootte van de huidige logische volume-verzoeken naar boven wordt afgerond tot een geheel aantal keren de fysieke afmeting.
    
    Deze verandering zal meteen worden doorgevoerd.

en: This change in the value of the physical extent will waste substantial space on one or more of the physical volumes in the volume group.
nl: Deze verandering in de fysieke afmeting zal een substantiële hoeveelheid ruimte verspillen op een of meer van de fysieke volumes in de volumegroep.

en: This device is already being used for another boot entry.
nl: Dit device is reeds in gebruik bij een ander opstart-item.

en: This group includes all the packages available.  Note that there are substantially more packages than just the ones in all the other package groups on this page.
nl: Deze groep bevat alle beschikbare pakketten.  Bedenk wel dat dit substantieel meer pakketten zijn dan de pakketten van alle overige pakketgroepen op deze pagina tezamen.

en: This is the recommended option.
nl: Dit is de aanbevolen optie.

en: This label is already in use for another boot entry.
nl: Dit label is reeds in gebruik bij een ander opstart-item.

en: This mount point is invalid.  The %s directory must be on the / file system.
nl: Dit koppelpunt is ongeldig.  De map %s moet zich op het / -bestandssysteem bevinden.

en: This mount point must be on a linux file system.
nl: Dit koppelpunt moet zich op een Linux-bestandssysteem bevinden.

en: This option installs a graphical desktop environment with tools for software development and system administration.
nl: Met deze optie wordt er een grafische desktop geïnstalleerd met tools voor software-ontwikkeling en systeembeheer.

en: This partition is holding the data for the hard drive install.
nl: Deze partitie bevat de data voor installatie vanaf de harde schijf.

en: This partition is part of a LVM volume group.
nl: Deze partitie is onderdeel van een LVM-volumegroep.

en: This partition is part of a RAID device.
nl: Deze partitie is onderdeel van een RAID-opstelling.

en: This partition is part of the LVM volume group '%s'.
nl: Deze partitie is onderdeel van de LVM-volumegroep '%s'.

en: This partition is part of the RAID device /dev/md%s.
nl: Deze partitie is onderdeel van de RAID-opstelling /dev/md%s.

en: This release of %s supports the ext3 journalling file system.  It has several benefits over the ext2 file system traditionally shipped in %s.  It is possible to migrate the ext2 formatted partitions to ext3 without data loss.
    
    Which of these partitions would you like to migrate?
nl: Deze versie van %s ondersteunt het ext3 journalling bestandssysteem, wat verschillende voordelen biedt over het ext2 bestandssysteem dat traditioneel bij %s geleverd werd.  Het is mogelijk om de als ext2 geformatteerde partities over te zetten naar ext3 zonder gegevensverlies.
    
    Welke van deze partities wilt u overzetten?

en: This system appears to have third party packages installed that overlap with packages included in %s. Because these packages overlap, continuing the upgrade process may cause them to stop functioning properly or may cause other system instability.  Please see the release notes for more information.
    
    Do you wish to continue the upgrade process?
nl: Dit systeem heeft blijkbaar geïnstalleerde pakketten van derden die overlappen met pakketten van %s. Omdat deze pakketten overlappen kunnen ze, indien u doorgaat met de upgrade, ophouden juist te functioneren, of systeem-instabiliteit veroorzaken. Zie versie informatie voor meer informatie.
    
    Wilt u doorgaan met het upgrade-proces?

en: This system does not have an /etc/e-smith-release file.  It is possible that this is not a %s system. Continuing with the upgrade process may leave the system in an unusable state.  Do you wish to continue the upgrade process?
nl: Dit systeem heeft geen /etc/e-smith-release bestand.  Het is mogelijk dat dit niet een %s systeem is. Als U doorgaat met de verbetering, komt het systeem mogelijk in een onbruikbare staat.  Wilt U doorgaan met het verbetering proces?

en: This system does not have an /etc/redhat-release file.  It is possible that this is not a %s system. Continuing with the upgrade process may leave the system in an unusable state.  Do you wish to continue the upgrade process?
nl: Dit systeem mist het bestand: /etc/redhat-release.  Mogelijk is dit geen %s systeem. Doorgaan met het upgrade-proces kan het systeem in een onbruikbare staat achterlaten.  Wilt u doorgaan met het upgrade-proces?

en: This system user is already configured. You don't need to add this user here.
nl: Deze systeem-gebruiker is reeds geconfigureerd. U hoeft deze gebruiker hier niet toe te voegen.

en: This user id already exists.  Choose another.
nl: Deze gebruikers-id bestaat reeds.  Kies een andere.

en: This will let you create a new boot loader configuration.  If you wish to switch boot loaders, you should choose this.
nl: Dit laat u een nieuwe bootloader-configuratie maken.  Als u van bootloader wilt veranderen moet u dit kiezen.

en: This will make no changes to boot loader configuration.  If you are using a third party boot loader, you should choose this.
nl: Dit brengt geen veranderingen aan in de configuratie van de bootloader. Als u een aparte bootloader heeft, moet u dit kiezen.

en: This will update your current boot loader.
nl: Dit zal uw huidige bootloader vernieuwen.

en: Tibet & most of Xinjiang Uyghur
nl: Tibet & grootste gedeelte van Xinjiang Uyghur

en: Time
nl: Tijd

en: Time Zone Selection
nl: Tijdzone kiezen

en: To begin testing the CD media before installation press %s.
    
    Choose %s to skip the media test and start the installation.
nl: Om de CD mediadrager voor het begin van de installatie te testen, klik %s.
    
    Kies %s om de mediatest over te slaan en met de installatie te beginnen.

en: To use RAID you must first create at least two partitions of type 'software RAID'.  Then you can create a RAID device which can be formatted and mounted.
nl: Om RAID te gebruiken moet u eerst tenminste twee partities aanmaken van het type 'softwarematig RAID'.  Daarna kunt u een RAID-opstelling maken welke geformatteerd en aangekoppeld kan worden.

en: Too many spares
nl: Te veel reserves

en: Too small
nl: Te klein

en: Total
nl: Totaal

en: Total    :
nl: Totaal    :

en: Total Progress:
nl: Algemene Voortgang:

en: Total Space:
nl: Totale ruimte:

en: Total install size: %s
nl: Totale installatiegrootte: %s

en: Total size
nl: Totale grootte

en: Total size:
nl: Totale grootte:

en: Transferring install image to hard drive...
nl: Het installatiebestand wordt nu naar de harde schijf overgezet...

en: True Color (24 Bit)
nl: Ware Kleuren (24 Bit)

en: Turkish
nl: Turks

en: Ukrainian
nl: Oekraïns

en: Unable To Delete
nl: Niet in staat te verwijderen

en: Unable To Edit
nl: Niet in staat te bewerken

en: Unable to Change Drive Order for LILO
nl: Niet in staat de stationsvolgorde te veranderen voor LILO

en: Unable to Start X
nl: Niet in staat om X op te starten

en: Unable to access the CDROM.
nl: Niet in staat om de CDROM te benaderen.

en: Unable to find any devices of the type needed for this installation type.  Would you like to manually select your driver or use a driver disk?
nl: Er zijn geen apparaten gevonden die voor dit installatietype nodig zijn. Wilt u handmatig het stuurprogramma kiezen of gebruik maken van een diskette met stuurprogramma's?

en: Unable to find install image %s
nl: Kon installatie-image %s niet vinden

en: Unable to instantiate a X hardware state object.
nl: Er ging wat mis in de X installatie.

en: Unable to load file!
nl: Kan bestand niet laden!

en: Unable to load title bar
nl: Titelbalk kon niet worden geladen

en: Unable to locate logical volume %s to use for %s.
    
    Press 'OK' to reboot your system.
nl: Niet in staat logisch volume %s te vinden om te gebruiken voor %s.
    
    Geef 'OK' om uw systeem te herstarten.

en: Unable to locate partition %s to use for %s.
    
    Press 'OK' to reboot your system.
nl: Niet in staat om partitie %s te vinden om te gebruiken voor %s.
    
    Geef 'OK' om uw systeem te herstarten.

en: Unable to locate raid device %s to use for %s.
    
    Press 'OK' to reboot your system.
nl: Niet in staat raid apparaat %s te vinden om te gebruiken voor %s.
    
    Geef 'OK' om uw systeem te herstarten.

en: Unable to locate volume group %s to use for %s.
    
    Press 'OK' to reboot your system.
nl: Niet in staat volumegroup %s te vinden om te gebruiken voor %s.
    
    Geef 'OK' om uw systeem te herstarten.

en: Unable to make boot floppy
nl: Niet in staat om opstartdiskette te maken

en: Unable to merge header list.  This may be due to a missing file or bad media.  Press <return> to try again.
nl: Het was niet mogelijk on de "header list" te activeren. Dit komt door een ontbrekend bestand of een beschadigde mediadrager.  Geef <Enter> om opnieuw te proberen.

en: Unable to read comps file.  This may be due to a missing file or bad media.  Press <return> to try again.
nl: Het "comps" bestand kon niet worden geopend. Dit komt door een ontbrekend bestand of een beschadigde mediadrager.  Geef <Enter> om opnieuw te proberen.

en: Unable to read header list.  This may be due to a missing file or bad media.  Press <return> to try again.
nl: Het was niet mogelijk om de zogenaamde "header list" te lezen. Dit kan veroorzaakt worden door een ontbrekend bestand of door een beschadigde media-drager. Kies <Enter> om het installatieprogramma een nieuwe poging te laten doen.

en: Unable to read the disc checksum from the primary volume descriptor.  This probably means the disc was created without adding the checksum.
nl: Niet in staat de schijf-controlesom van de primaire volume-descriptor te lezen. Dit betekent waarschijnlijk dat de schijf gemaakt is zonder het toevoegen van een controlesom.

en: Unable to retrieve %s://%s/%s/%s.
nl: Ophalen van %s://%s/%s/%s mislukt.

en: Unable to retrieve the install image.
nl: Niet in staat om het installatie-image binnen te halen.

en: Unable to set vnc password - using no password!
nl: Instellen van VNC-wachtwoord is niet gelukt - er wordt geen wachtwoord gebruikt!

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Unknown Error
nl: Onbekende fout

en: Unknown Host
nl: Onbekende computer

en: Unknown Linux system
nl: Onbekend Linux systeem

en: Unknown Url method %s
nl: Onbekende URL methode %s

en: Unknown card
nl: Onbekende kaart

en: Unknown driver disk kickstart source: %s
nl: Onbekende driver disk kickstart bron: %s

en: Unknown video card
nl: Onbekende videokaart

en: Unprobed Monitor
nl: Beeldscherm niet onderzocht

en: Unrecoverable Error
nl: Onherstelbare fout

en: Unresolved Dependencies
nl: Onopgeloste afhankelijkheden

en: Unspecified video card
nl: Onbekende videokaart

en: Update Disk Source
nl: Updates diskette bron

en: Update boot loader configuration
nl: Bootloader-configuratie bijwerken

en: Updates Disk
nl: Updates diskette

en: Upgrade Boot Loader Configuration
nl: Bootloader-configuratie vernieuwen

en: Upgrade Examine
nl: Upgrade onderzoek

en: Upgrade Existing System
nl: Bestaand systeem upgraden

en: Upgrade Swap Partition
nl: Swap-partitie upgraden

en: Upgrade existing "%s" system
nl: Bestaand systeem "%s" verbeteren

en: Upgrade to begin
nl: Beginnen met upgrade

en: Upgrading %s packages
nl: %s pakketten worden vernieuwd

en: Upgrading %s-%s-%s.%s.
nl: Bezig met upgraden van %s-%s-%s.%s.

en: Upgrading %s.
nl: Verbeteren van %s.

en: Use GRUB Boot Loader
nl: Bootloader GRUB gebruiken

en: Use LILO Boot Loader
nl: Bootloader LILO gebruiken

en: Use Shadow Passwords
nl: Schaduw-wachtwoorden gebruiken

en: Use TLS connections
nl: TLS-verbindingen gebruiken

en: Use _GRUB as the boot loader
nl: _GRUB als bootloader gebruiken

en: Use _LILO as the boot loader
nl: _LILO als bootloader gebruiken

en: Use _TLS lookups
nl: _TLS-lookups gebruiken

en: Use _broadcast to find NIS server
nl: _Broadcast gebruiken om de NIS-server te vinden

en: Use a GRUB Password
nl: Wachtwoord voor GRUB gebruiken

en: Use a driver disk
nl: Een stuurprogramma-diskette gebruiken

en: Use dynamic IP configuration (BOOTP/DHCP)
nl: Dynamische IP-configuratie gebruiken (BOOTP/DHCP)

en: Use non-anonymous ftp
nl: Niet-anonieme ftp gebruiken

en: Use text mode
nl: Tekstmodus gebruiken

en: Used Space:
nl: Gebruikte ruimte:

en: User Account Setup
nl: Gebruikers-account opstellen

en: User Exists
nl: Gebruiker bestaat

en: User Name
nl: Gebruikersnaam

en: User name
nl: Gebruikersnaam

en: User names must contain only characters A-Z, a-z, and 0-9.
nl: Gebruikersnamen mogen alleen de tekens A-Z, a-z en 0-9 bevatten.

en: Using mouse type: %s
nl: Muistype dat nu wordt gebruikt: %s

en: VNC Configuration
nl: VNC configuratie

en: VSync Rate:
nl: VSync freq:

en: VSync Rate:
nl: VSync freq:

en: Video Card
nl: Videokaart

en: Video Card Configuration
nl: Videokaart configureren

en: Video Card:
nl: Videokaart:

en: Video RAM
nl: Video-RAM

en: Video RAM:
nl: Video-RAM:

en: Vietnamese
nl: Vietnamees

en: Volume Group Name:
nl: Volumegroepnaam:

en: Volume Group Names must be less than 128 characters
nl: Volumegroepnamen mogen niet langer zijn dan 128 tekens

en: Vostok Station, S Magnetic Pole
nl: Vostok Station, Z Magnetische Pool

en: W Amazonas
nl: W Amazone

en: Waiting for telnet connection...
nl: Bezig met wachten op telnetverbinding...

en: Wake Island
nl: Wake Eiland

en: Warn
nl: Waarschuwen

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: Warning - No Firewall
nl: Waarschuwing - geen firewall

en: Warning! This is pre-release software!
nl: Opgepast! Deze software is een proefversie!

en: Warning: %s
nl: Waarschuwing: %s

en: Warning: %s.
nl: Waarschuwing: %s.

en: Warnings During Automatic Partitioning
nl: Waarschuwingen tijdens automatisch partitioneren

en: We do not support changing the drive order for use with LILO.
nl: We ondersteunen het wisselen van stationsvolgorde niet voor gebruik met LILO.

en: Web Server (HTTP, HTTPS)
nl: Web-server (HTTP, HTTPS)

en: Web site name:
nl: Website-naam:

en: Welcome to %s
nl: Welkom bij %s

en: Welcome to %s!
nl: Welkom bij %s!

en: West Kazakhstan
nl: West Kazagstan

en: Western Australia
nl: West Australië

en: What device is your mouse located on?
nl: Op welke communicatiepoort zit uw muis?

en: What do you want to do now?
nl: Wat wilt u nu doen?

en: What language would you like to use during the installation process?
nl: Welke taal wilt u gebruiken tijdens de installatie?

en: What other user accounts would you like to have on the system? You should have at least one non-root account for normal work, but multi-user systems can have any number of accounts set up.
nl: Welke andere gebruiker-accounts wilt u op het systeem hebben? U zou tenminste één niet-root account moeten hebben voor het normale werk. Multi-user systemen kunnen echter een willekeurig aantal accounts hebben.

en: What partition and directory on that partition hold the CD (iso9660) images for %s? If you don't see the disk drive you're using listed here, press F2 to configure additional devices.
nl: Welke partitie en map op die partitie bevat de CD (iso9660) images voor %s? Als u de disk drive die u gebruikt hier niet ziet, druk dan op F2 om andere devices te configureren.

en: What partition holds the root partition of your installation?
nl: Welke partitie bevat de root-partitie van uw installatie?

en: What time zone are you located in?
nl: In welke tijdzone bevindt u zich?

en: What type of keyboard do you have?
nl: Wat voor soort toetsenbord heeft u?

en: What type of media contains the packages to be installed?
nl: Op wat voor medium staan de te installeren pakketten?

en: What type of media contains the rescue image?
nl: Op wat voor medium staat het reddings-image?

en: What type of system would you like to install?
nl: Wat voor soort systeem wilt u installeren?

en: What would you like to do?
nl: Wat wilt u doen?

en: When finished please exit from the shell and your system will reboot.
nl: Indien gereed, verlaat dan de shell en uw systeem zal opnieuw opstarten.

en: Where do you want to install the boot loader?
nl: Waar wilt u de bootloader installeren?

en: Where do you want to install the bootloader?
nl: Waar wilt u de bootloader installeren?

en: Which boot loader would you like to use?
nl: Welke bootloader wilt u gebruiken?

en: Which drive(s) do you want to use for this installation?
nl: Welke station(s) wilt u gebruiken voor de installatie?

en: Which model keyboard is attached to this computer?
nl: Wat voor toetsenbord gebruikt u voor deze computer?

en: Which model mouse is attached to this computer?
nl: Wat voor muis gebruikt u?

en: Will try to connect again in 15 seconds...
nl: Zal over 15 seconden opnieuw proberen te verbinden...

en: Wireless Settings
nl: Draadloze instellingen

en: With a firewall, you may wish to allow access to specific services on your computer from others.  Allow access to which services?
nl: Met behulp van een firewall kunt u toegang verlenen tot bepaalde services op uw computer aan anderen.  Tot welke services wilt u toegang verlenen?

en: Would you like to continue with the upgrade?
nl: Wilt u doorgaan met de upgrade?

en: Would you like to continue with your requested partitioning scheme?
nl: Wilt u doorgaan met uw opgegeven partitieschema?

en: Would you like to create a new partition or a new logical volume?
nl: Wilt u een nieuwe partitie aanmaken of een nieuw logisch volume?

en: Would you like to perform a checksum test of the ISO image:
    
       %s?
nl: Wilt u een somcontrole-test uitvoeren op het ISO-image:
    
       %s?

en: Wrong CDROM
nl: Verkeerde CD

en: X Customization
nl: X Configureren

en: X was unable to start on your machine.  Would you like to start VNC to connect to this computer from another computer and perform a graphical install or continue with a text mode install?
nl: X kon niet worden gestart op uw machine. Wilt u VNC starten om een verbinding te maken met deze computer vanaf een andere computer en op deze manier een grafische installatie starten of wilt u verder gaan met een installatie in tekstmodus?

en: Yes
nl: Ja

en: You appear to be upgrading from a system which is too old to upgrade to this version of %s.  Are you sure you wish to continue the upgrade process?
nl: De architectuur van de versie van %s die u aan het upgraden bent lijkt %s te zijn, welke niet overeenkomt met de vorige geinstalleerde architectuur van %s.  Dit zal waarschijnlijk niet lukken.  Weet u zeker dat u wilt doorgaan met het upgrade proces?

en: You are about to delete a RAID device.
nl: U staat op het punt een RAID-opstelling te verwijderen.

en: You are about to delete all partitions on the device '/dev/%s'.
nl: U staat op het punt alle partities op het device '/dev/%s' te verwijderen.

en: You are about to delete the /dev/%s partition.
nl: U staat op het punt de partitie /dev/%s te verwijderen.

en: You are about to delete the logical volume "%s".
nl: U staat op het punt om logisch volume "%s" te verwijderen.

en: You are about to delete the volume group "%s".
    
    ALL logical volumes in this volume group will be lost!
nl: U staat op het punt volumegroep "%s" te verwijderen.
    
    ALLE logische volumes in deze volumegroep zullen verloren gaan!

en: You are trying to install on a machine which isn't supported by this release of %s.
nl: U probeert te installeren op een machine die niet is ondersteund door deze versie van %s.

en: You can configure the boot loader to boot other operating systems. It will allow you to select an operating system to boot from the list. To add additional operating systems, which are not automatically detected, click 'Add.' To change the operating system booted by default, select 'Default' by the desired operating system.
nl: U kunt met een bootloader ook andere besturingssystemen opstarten. Zo kunt u de bootloader zo instellen dat het een keuzelijst toont met alle besturingssystemen. Om nu besturingssystemen toe te voegen die niet automatisch werden gedetecteerd, klikt u op 'Toevoegen'. Het besturingssysteem dat standaard moet worden opgestart geeft u een vinkje in de kolom 'Standaard'.

en: You can use a firewall to allow access to specific services on your computer from other computers. Which services, if any, do you wish to allow access to ?
nl: U kunt een firewall gebruiken om aan andere computers toegang te verlenen tot bepaalde services op uw computer. Tot welke services wilt u toegang verlenen?

en: You cannot create more than %s logical volumes per volume group.
nl: U kunt niet meer dan %s logische volumes per volumegroep aanmaken.

en: You cannot customize a disabled firewall.
nl: U kunt een firewall die is uitgezet niet aanpassen.

en: You cannot delete a partition of a LDL formatted DASD.
nl: U kunt geen partitie verwijderen van een LDL geformatteerde DASD.

en: You cannot delete free space.
nl: Vrije ruimte kan niet worden verwijderd.

en: You cannot delete this partition, as it is an extended partition which contains %s
nl: U kunt deze partitie niet verwijderen omdat het een uitgebreide partitie is die %s bevat

en: You cannot delete this partition:
nl: U kunt deze partitie niet verwijderen:

en: You cannot edit this partition, as it is an extended partition which contains %s
nl: U kunt deze partitie niet bewerken omdat het een uitgebreide partitie is die %s bevat

en: You cannot edit this partition:
nl: U kunt deze partitie niet bewerken:

en: You cannot remove this physical volume because otherwise the volume group will be too small to hold the currently defined logical volumes.
nl: U kunt dit fysieke volume niet verwijderen omdat de volumegroep anders te klein zou worden om de momenteel gedefinieerde logische volumes te kunnen bevatten.

en: You do not have enough RAM to install %s on this machine.
nl: U heeft te weinig RAM-geheugen in deze machine om %s te kunnen installeren.

en: You do not have enough RAM to use the graphical installer.  Starting text mode.
nl: U heeft niet voldoende RAM-geheugen voor een grafische installatie. Tekstmodus wordt nu opgestart.

en: You don't appear to have enough disk space to install the packages you've selected. You need more space on the following file systems:
nl: Blijkbaar heeft u te weinig schijfruimte om de door u geselecteerde pakketten te kunnen installeren. U heeft meer ruimte nodig op de volgende bestandssystemen:

en: You don't appear to have enough file nodes to install the packages you've selected. You need more file nodes on the following file systems:
nl: Blijkbaar heeft u te weinig bestandsknooppunten (file nodes) om de door u geselecteerde pakketten te kunnen installeren. U heeft meer ruimte nodig op de volgende bestandssystemen:

en: You don't have any Linux partitions. Press return to get a shell. The system will reboot automatically when you exit from the shell.
nl: U heeft geen Linux-partities. Geef <Enter> om een shellprompt te krijgen. Het systeem zal automatisch herstarten als u de shell verlaat.

en: You don't seem to have any hard drives on your system! Would you like to configure additional devices?
nl: Schijnbaar heeft u geen harde schijven in uw systeem! Wilt u andere apparaten configureren?

en: You entered an invalid IP address.
nl: U heeft een ongeldig IP-adres ingevuld.

en: You have allocated less swap space (%dM) than available RAM (%dM) on your system.  This could negatively impact performance.
nl: U heeft minder wisselgeheugen (%dM) gealloceerd dan de hoeveelheid RAM-geheugen (%dM) in uw systeem.  Dit kan de prestaties negatief beïnvloeden.

en: You have chosen to remove all Linux partitions (and ALL DATA on them) on the following drives:%s
    Are you sure you want to do this?
nl: U heeft ervoor gekozen om alle Linux-partities (en ALLE GEGEVENS hierop) te verwijderen op de volgende stations:%s
    Weet u zeker dat u dit wilt doen?

en: You have chosen to remove all partitions (ALL DATA) on the following drives:%s
    Are you sure you want to do this?
nl: U heeft ervoor gekozen om alle partities (ALLE GEGEVENS) te verwijderen op de volgende stations:%s
    Weet u zeker dat u dit wilt doen?

en: You have chosen to use a pre-existing partition for this installation without formatting it. We recommend that you format this partition to make sure files from a previous operating system installation do not cause problems with this installation of Linux. However, if this partition contains files that you need to keep, such as home directories, then  continue without formatting this partition.
nl: U heeft ervoor gekozen om voor deze installatie een reeds bestaande partitie te gebruiken zonder deze te formatteren. We raden aan om deze partitie te formatteren om er zeker van te zijn dat bestanden van een vorige installatie niet conflicteren met deze Linux-installatie. Als deze partitie echter bestanden bevat die behouden moeten blijven, zoals de persoonlijke mappen van gebruikers, moet u doorgaan zonder deze partitie te formatteren.

en: You have elected to not install any boot loader. It is strongly recommended that you install a boot loader unless you have an advanced need.  A boot loader is almost always required in order to reboot your system into Linux directly from the hard drive.
    
    Are you sure you want to skip boot loader installation?
nl: U heeft de keuze gemaakt om geen bootloader te installeren. Het wordt sterk aanbevolen wel een bootloader te installeren tenzij het een bijzondere noodzaak betreft.  Om uw systeem direkt vanaf de harde schijf op te kunnen starten in Linux, is een bootloader eigenlijk altijd vereist.
    
    Weet u zeker dat u het installeren van de bootloader wilt overslaan?

en: You have multiple devices which could serve as sources for a driver disk.  Which would you like to use?
nl: U heeft meerdere apparaten die gebruikt kunnen worden voor het invoeren van extra stuurprogramma's. Welke wilt u gebruiken?

en: You have multiple devices which could serve as sources for an update disk.  Which would you like to use?
nl: U heeft meerdere apparaten op dit systeem die als bron voor update diskettes gebruikt kunnen worden. Welke wilt u gebruiken?

en: You have multiple network devices on this system. Which would you like to install through?
nl: U heeft meerdere netwerkapparaten op dit systeem. Welke wilt u gebruiken voor de installatie?

en: You have no active network devices.  Your system will not be able to communicate over a network by default without at least one device active.
    
    NOTE: If you have a PCMCIA-based network adapter you should leave it inactive at this point. When you reboot your system the adapter will be activated automatically.
nl: U heeft geen actieve netwerkapparaten.  Uw systeem zal niet over een netwerk kunnen communiceren zonder tenminste één actief apparaat.
    
    LET OP! Als u een PCMCIA-gebaseerde netwerkadapter heeft moet u deze nu inactief laten. Wanneer u uw systeem herstart zal de adapter automatisch worden geactiveerd.

en: You have not defined a root partition (/), which is required for installation of %s to continue.
nl: U heeft geen rootpartitie (/) gedefinieerd. Deze is benodigd om door te kunnen gaan met de installatie van %s.

en: You have not selected a monitor type.  It is recommended you choose the closest matching model in order to have the highest possible display quality.
nl: U hebt geen beeldscherm-type gekozen. Het is aan te raden dat u het model kiest dat er het meest op lijkt om een zo goed mogelijke beeld kwaliteit te krijgen.

en: You have not specified a FCP LUN or the number is invalid.
nl: U heeft geen FCP LUN opgegeven of het nummer is ongeldig.

en: You have not specified a SCSI ID or the ID is invalid.
nl: U heeft geen SCSI ID opgegeven of het ID is ongeldig.

en: You have not specified a SCSI LUN or the number is invalid.
nl: U heeft geen SCSI LUN opgegeven of het nummer is ongeldig.

en: You have not specified a device number or the number is invalid
nl: U heeft geen apparaatnummer opgegeven of het nummer is ongeldig

en: You have not specified a hostname.
nl: U hebt geen computernaam opgegeven.

en: You have not specified a hostname.  Depending on your network environment this may cause problems later.
nl: U heeft geen computernaam opgegeven.  Afhankelijk van uw netwerkomgeving, kan dit later problemen geven.

en: You have not specified a swap partition.  Although not strictly required in all cases, it will significantly improve performance for most installations.
nl: U heeft geen wisselpartitie opgegeven.  Hoewel dit niet in alle gevallen strikt noodzakelijk is, verhoogt het in het algemeen wel de prestaties van het systeem.

en: You have not specified a worldwide port name or the name is invalid.
nl: U heeft geen 'worldwide port name' opgegeven of de naam is ongeldig.

en: You have not specified the field "%s".  Depending on your network environment this may cause problems later.
nl: U heeft het veld "%s" niet gespecificeerd. Afhankelijk van uw netwerkomgeving kan dit later problemen geven.

en: You have selected not to install a boot loader on your system.  You will have to create a boot disk to boot your system with this option.
    
    Would you like to continue and not install a boot loader?
nl: U heeft ervoor gekozen geen bootloader op uw systeem te installeren. U zult een opstartdiskette moeten maken om uw systeem te kunnen opstarten.
    
    Wilt u doorgaan en geen bootloader installeren?

en: You have specified more than 32 swap devices.  The kernel for %s only supports 32 swap devices.
nl: U heeft meer dan 32 wisselpartities opgegeven.  De kernel voor %s ondersteunt maximaal 32 wisselpartities.

en: You have specified that the group '%s' should be installed.  This group does not exist. Would you like to continue or abort your installation?
nl: U heeft aangegeven dat de groep '%s' moet worden geïnstalleerd.  Deze groep bestaat niet. Wilt u doorgaan met uw installatie of wilt u afbreken?

en: You have specified that the package '%s' should be installed.  This package does not exist. Would you like to continue or abort your installation?
nl: U heeft aangegeven dat het pakket '%s' moet worden geïnstalleerd.  Dit pakket bestaat niet. Wilt u doorgaan met uw installatie of wilt u afbreken?

en: You must create a /boot/efi partition of type FAT and a size of 50 megabytes.
nl: U moet een partitie /boot/efi aanmaken, van type FAT en met een grootte van 50 megabytes.

en: You must create a PPC PReP Boot partition.
nl: U moet een PPC PReP Boot partitie aanmaken.

en: You must enter a directory.
nl: U dient een map op te geven.

en: You must enter a server name.
nl: U dient een servernaam op te geven.

en: You must enter both a valid IP address and a netmask.
nl: U moet zowel een geldig IP adres als een netmask invullen.

en: You must enter valid IP information to continue
nl: U moet geldige IP instellingen invoeren om verder te gaan

en: You must enter your root password and confirm it by typing it a second time to continue.
nl: U moet uw root wachtwoord invoeren en bevestigen door het een tweede keer in te voeren om verder te gaan.

en: You must first select a partition to delete.
nl: De te verwijderen partitie moet eerst worden geselecteerd.

en: You must provide a user name
nl: U moet een gebruikersnaam opgeven

en: You must select a partition to edit
nl: De te bewerken partitie moet eerst worden geselecteerd

en: You must select at least one language to install.
nl: U moet tenminste één taal kiezen om te installeren.

en: You must specify a label for the entry
nl: U moet een label voor dit item opgeven

en: You need to pick a video card before X configuration can continue.  If you want to skip X configuration entirely choose the 'Skip X Configuration' button.
nl: U moet een videokaart kiezen voordat de configuratie van X kan doorgaan. Als u de configuratie van X in zijn geheel wilt overslaan, kies dan: 'X-configureren overslaan'.

en: You need to select at least one hard drive to have %s installed onto.
nl: U moet tenminste één harde schijf selecteren waarop %s moet worden geïnstalleerd.

en: You should use a normal user account for most activities on your system. By not using the root account casually, you'll reduce the chance of disrupting your system's configuration.
nl: Voor de meeste activiteiten op uw systeem zou u een normaal account moeten gebruiken. Door het root-account niet nonchalant te gebruiken, reduceert u de kans dat de configuratie van uw systeem ontregeld wordt.

en: You're about to remove a FCP disk from your configuration. Are you sure that you wish to continue?
nl: U staat op het punt om een FCP schijf te verwijderen uit uw configuratie. Weet u zeker dat u verder wilt gaan?

en: Your %s partition is less than %s megabytes which is lower than recommended for a normal %s install.
nl: Uw %s partitie is minder dan %s megabytes groot; wat kleiner is dan aanbevolen voor een normale %s installatie.

en: Your boot floppy appears to be invalid.  This is likely due to a bad floppy.  Please make sure that you have a good floppy in the first floppy drive.
nl: Blijkbaar is uw opstartdiskette ongeldig. Dit komt waarschijnlijk door een slechte diskette. Zorg dat er een goede diskette in de eerste floppydrive zit.

en: Your boot loader password is less than six characters.  We recommend a longer boot loader password.
    
    Would you like to continue with this password?
nl: Uw bootloader-wachtwoord is minder dan 6 tekens.  Wij raden aan om een langer bootloader-wachtwoord te kiezen.
    
    Wilt u dit wachtwoord blijven gebruiken?

en: Your desktop environment is:
nl: Uw desktop-omgeving is:

en: Your dynamic IP request returned IP configuration information, but it did not include a DNS nameserver. If you know what your nameserver is, please enter it now. If you don't have this information, you can leave this field blank and the install will continue.
nl: Uw dynamisch IP-verzoek leverde een IP-configuratie, maar zonder een DNS-naamserver. Als u het adres van uw naamserver weet, voer die dan nu in. Als u deze informatie niet heeft, kunt u dit veld leeg laten en zal de installatie verder gaan.

en: Your root partition is less than 250 megabytes which is usually too small to install %s.
nl: Uw root-partitie is minder dan 250 megabytes wat gewoonlijk te klein is om %s te installeren.

en: Your system had dirty file systems which you chose not to mount.  Press return to get a shell from which you can fsck and mount your partitions.  The system will reboot automatically when you exit from the shell.
nl: Uw systeem had beschadigde bestandssystemen. U heeft ervoor gekozen deze niet aan te koppelen.  Geef <Enter> om een shellprompt te krijgen waarin u de partities kunt controleren met fsck en vervolgens kunt aankoppelen. Het systeem zal automatisch opnieuw worden opgestart wanneer u de shell verlaat.

en: Your system has been mounted under %s.
    
    Press <return> to get a shell. If you would like to make your system the root environment, run the command:
    
    	chroot %s
    
    The system will reboot automatically when you exit from the shell.
nl: Uw systeem is aangekoppeld onder %s.
    
    Geef <Enter> om een shellprompt te krijgen. Als u uw systeem in de root-omgeving wilt zetten, geef dan de opdracht:
    
    	chroot %s
    
    Het systeem zal automatisch herstarten wanneer u de shell verlaat.

en: Your system is mounted under the %s directory.
nl: Uw systeem is aangekoppeld onder de map %s.

en: Your system is upgradeable.
nl: Uw systeem kan verbeterd worden.

en: Your system will be setup to use the frame buffer driver for the X Window System.  If you do not want to setup the X Window System, choose 'Skip X Configuration' below.
nl: Uw systeem zal worden geconfigureerd om gebruik te maken van de frame buffer driver voor het X Window System.  Als u het X Window System niet wilt configureren, kies dan 'X configureren overslaan'.

en: Your system will now be rebooted.
nl: Uw systeem wordt nu opnieuw opgestart.

en: Your system will now be rebooted...
nl: Uw systeem wordt nu opnieuw opgestart...

en: Your system's state has been successfully written to the floppy. Your system will now be reset.
nl: De toestand van uw systeem is succesvol opgeslagen op diskette. Uw systeem zal nu worden gereset.

en: Your video ram size can not be autodetected.  Choose your video ram size from the choices below:
nl: Het geheugen op uw videokaart kan niet automatisch worden gedetecteerd. Kies uw videogeheugen uit onderstaande lijst:

en: ZFCP Configuration
nl: ZFCP configuratie

en: _Abort
nl: _Afbreken

en: _Activate on boot
nl: _Actief bij opstarten

en: _Add
nl: To_evoegen

en: _Admin Server:
nl: _Admin-server:

en: _Automatically partition
nl: _Automatisch partitioneren

en: _Back
nl: _Terug

en: _Cancel
nl: _Annuleren

en: _Change Drive Order
nl: Stationsvolgorde _veranderen

en: _Change boot loader
nl: Bootloader _aanpassen

en: _Choose monitor type
nl: _Kies beeldscherm-type

en: _Color Depth:
nl: _Kleurdiepte:

en: _Configure Firewall
nl: _Configureer firewall

en: _Confirm:
nl: _Bevestigen:

en: _Continue
nl: _Doorgaan

en: _Create new boot loader configuration
nl: Nieuwe bootloader-_configuratie maken

en: _Custom
nl: _Aangepast

en: _Customize software packages to be installed
nl: _Aanpassen van de verzameling pakketten die worden geïnstalleerd

en: _Debug
nl: _Fout zoeken

en: _Delete
nl: Verwij_deren

en: _Do not install a boot loader
nl: _Geen bootloader installeren

en: _Do not install packages that have dependencies
nl: Pakketten die afhankelijkheden hebben _niet installeren

en: _Edit
nl: _Aanpassen

en: _Emulate 3 buttons
nl: 3 knoppen _emuleren

en: _Enable firewall
nl: _Firewall aanzetten

en: _End Cylinder:
nl: _Eindcylinder:

en: _Exit
nl: _Afsluiten

en: _File System Type:
nl: _Bestandssysteem type:

en: _Fixed size
nl: _Vaste grootte

en: _Flat View
nl: _Plat weergeven

en: _Force LBA32 (not normally required)
nl: LBA32 _forceren (meestal niet nodig)

en: _Format
nl: _Formatteren

en: _Format drive
nl: _Formatteer station

en: _Format partition as:
nl: _Partitie formatteren als:

en: _Format partition?
nl: Partitie _formatteren?

en: _General kernel parameters
nl: _Algemene kernel-parameters

en: _Graphical
nl: _Grafisch

en: _IP Address
nl: _IP Adres

en: _Ignore drive
nl: _Negeer station

en: _Install %s
nl: %s I_nstalleren

en: _Install anyway
nl: _Installeer toch

en: _Install default software packages
nl: _Installeer standaard softwarepakketten

en: _Install packages to satisfy dependencies
nl: Pakketten _installeren om aan afhankelijkheden te voldoen

en: _Location
nl: _Lokatie

en: _Logical Volume Name:
nl: _Logische volumenaam:

en: _Make boot disk
nl: _Opstartdiskette maken

en: _Modify Partition
nl: Partitie _aanpassen

en: _Mount Point:
nl: _Koppelpunt:

en: _Next
nl: _Volgende

en: _Package
nl: _Pakket

en: _Password:
nl: _Wachtwoord:

en: _Physical Extent:
nl: _Fysieke omvang:

en: _Primary DNS
nl: _Eerste DNS-server

en: _Proceed
nl: _Verder gaan

en: _RAID Members:
nl: _RAID-onderdelen:

en: _Reboot
nl: _Herstarten

en: _Release Notes
nl: Versie-_informatie

en: _Remove
nl: _Verwijderen

en: _Retry
nl: Op_nieuw

en: _Screen Resolution:
nl: _Schermresolutie:

en: _Secondary DNS
nl: _Tweede DNS-server

en: _Select All
nl: Alles _selecteren

en: _Select individual packages
nl: Pakketten af_zonderlijk kiezen

en: _Size (MB)
nl: _Grootte (MB)

en: _Size (MB):
nl: _Grootte (MB):

en: _Skip X configuration
nl: X configureren _overslaan

en: _Skip boot loader updating
nl: Bootloader bijwerken _overslaan

en: _Start Cylinder:
nl: _Begincylinder:

en: _Tertiary DNS
nl: _Derde DNS-server

en: _Text
nl: T_ekst

en: _Tree View
nl: Hiër_archisch weergeven

en: _Unselect all in group
nl: Gehele groep _de-selecteren

en: _Update boot loader configuration
nl: Bootloader-configuratie _vernieuwen

en: _Upgrade an existing installation
nl: _Upgraden van een reeds bestaande installatie

en: _Use a boot loader password
nl: _Bootloader-wachtwoord gebruiken

en: _Vertical Sync:
nl: _Verticale sync:

en: _Video card RAM:
nl: _Videokaart RAM:

en: _Volume Group Name:
nl: _Volumegroepnaam:

en: _Workstation
nl: _Werkstation

en: _Yes, I would like to create a boot diskette
nl: _Ja, ik wil een opstartdiskette maken

en: _automatically via DHCP
nl: a_utomatisch via DHCP

en: _manually
nl: hand_matig

en: a partition which is a member of a LVM Volume Group.
nl: een partitie die deel uitmaakt van een LVM-Volumegroep.

en: a partition which is a member of a RAID array.
nl: een partitie die deel uitmaakt van een RAID-opstelling.

en: automatically via DHCP
nl: automatisch via DHCP

en: central China - Gansu, Guizhou, Sichuan, Yunnan, etc.
nl: centraal China - Gansu, Guizhou, Sichuan, Yunnan, enz.

en: central Crimea
nl: centraal Crimea

en: default:LTR
nl: standaard:LTR

en: east & south Borneo, Celebes, Bali, Nusa Tengarra, west Timor
nl: oost & zuid Borneo, Celebes, Bali, Nusa Tengarra, west Timor

en: east China - Beijing, Guangdong, Shanghai, etc.
nl: oost China - Beijing, Guangdong, Shanghai, enz.

en: east Dem. Rep. of Congo
nl: oost Dem. Rep. van Congo

en: east Uzbekistan
nl: oost Oesbekistan

en: horizontal
nl: horizontaal

en: loader has already been run.  Starting shell.
nl: Het laden is reeds gedaan.  Shell wordt nu opgestart.

en: logical volume
nl: logisch volume

en: mainland
nl: vasteland

en: manually
nl: handmatig

en: most locations
nl: meeste lokaties

en: most locations (CB, CC, CN, ER, FM, LP, MN, NQ, RN, SA, SE, SF, SL)
nl: meeste lokaties (CB, CC, CN, ER, FM, LP, MN, NQ, RN, SA, SE, SF, SL)

en: no suggestion
nl: geen suggestie

en: northeast Mali
nl: noordoost Mali

en: of the image:
    
    %s
nl: van het image:
    
    %s

en: or use:
nl: of gebruik:

en: partition
nl: partitie

en: peninsular Malaysia
nl: schiereiland Maleisië

en: software RAID
nl: softwarematig RAID

en: southwest Mali
nl: Zuidwest Mali

en: southwest Xinjiang Uyghur
nl: zuidwest Xinjiang Uyghur

en: the partition in use by the installer.
nl: de partitie in gebruik door het installatieprogramma.

en: vertical
nl: vertikaal

en: west & central Borneo
nl: west & centraal Borneo

en: west Dem. Rep. of Congo
nl: west Dem. Rep. van Congo

en: west Uzbekistan
nl: west Oesbekistan

en: z/IPL Boot Loader Configuration
nl: z/IPL Bootloader configureren

en: z/IPL Configuration
nl: z/IPL configureren

en: zSeries machines can access industry-standard SCSI devices via Fibre Channel (FCP). You need to provide 5 parameters for each device: a 16 bit device number, a 16bit SCSI ID, a 64 bit World Wide Port Name (WWPN), a 16bit SCSI LUN and a 64 bit FCP LUN.
nl: zSeries machines kunnen industrie-standaard SCSI apparaten benaderen via Fibre Channel (FCP). U dient 5 parameters op te geven voor elk apparaat: een 16 bit apparaatnummer, een 16 bit SCSI ID, een 64 bit World Wide Port Name (WWPN), een 16 bit SCSI LUN en een 64 bit FCP LUN.
